1. Dog sitting
  2. Soest

Dog Sitting, Soest

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
KimK

1. Kim

6.3 km
from
€15
/day
14 reviews
4
recurring guests

Jouw staartjes bij mij in veilige handen

Last active 8 days ago
Lives with 1 cat
KimK

1. Kim

Jouw staartjes bij mij in veilige handen6.3 km
(14 reviews)
4 recurring guests
Last active 8 days ago
Lives with 1 cat
"We waren erg blij dat Kim op onze kat en huis paste tijdens onze vakantie. Al bij de kennismaking liep onze kat vrolijk op haar af. Tijdens onze vakantie kregen wij geregeld foto’s en filmpjes en van onze kat; erg leuk en het stelde onze kinderen gerust dat er goed op de kat werd gepast."
JeroenJ
Review by Jeroen
from
€15
/day
NienkeN

2. Nienke

5.5 km
from
€15
/day
11 reviews
1
recurring guest

Betrouwbare kattenliefhebber helpt graag andere baasjes.

Last booked 7 days ago
Last contacted 10 days ago
NienkeN

2. Nienke

Betrouwbare kattenliefhebber helpt graag andere baasjes.5.5 km
(11 reviews)
1 recurring guest
Last booked 7 days ago
Last contacted 10 days ago
" Wij zijn ontzettend blij met Nienke en hadden ons eigenlijk geen betere kattenoppas kunnen wensen! Vanaf het begin was de communicatie met haar fantastisch. Tijdens onze vakantie hield ze ons heel goed op de hoogte en stuurde ze regelmatig ontzettend leuke foto’s en filmpjes van onze katten. Daardoor konden we met een heel gerust gevoel van onze vakantie genieten en wisten we dat onze katten in goede handen waren. Eén van onze katten is helaas wat moeilijker en heeft de vervelende gewoonte om soms zijn behoefte buiten de kattenbak te doen. Nienke heeft dit niet alleen netjes opgelost, maar dacht ook echt proactief mee. Ze heeft uit zichzelf een extra kattenbak geplaatst om te kijken of dit zou helpen. Dat vonden wij echt geweldig — ze doet duidelijk veel meer dan alleen even eten geven en de kattenbakken schoonmaken. Ze kijkt naar wat de katten nodig hebben en probeert daadwerkelijk een oplossing te vinden. Ook bij thuiskomst was alles keurig en netjes achtergelaten. Het is duidelijk dat Nienke heel zorgvuldig, verantwoordelijk en liefdevol met dieren én met je huis omgaat. Voor ons is het enorm belangrijk dat we iemand volledig kunnen vertrouwen met onze katten, en bij Nienke hadden we dat gevoel absoluut. Betrouwbaar, betrokken, attent, proactief en ontzettend fijn in de communicatie. Wij zouden haar zonder enige twijfel opnieuw vragen om voor onze katten te zorgen en kunnen haar van harte aanbevelen aan iedereen die een geweldige kattenoppas zoekt. Dikke 5 sterren van ons én van de katten! 🐾❤️"
DominikaD
Review by Dominika
from
€15
/day
You and your pet are in safe hands when you book and pay on Pawshake.
ChiaC

3. Chia

6.2 km
from
€10
/day
New sitter

Loving Care, Walks & Cuddles for Your pet

Calendar recently updated
Last booked today
ChiaC

3. Chia

New sitter
Loving Care, Walks & Cuddles for Your pet6.2 km
Calendar recently updated
Last booked today
from
€10
/day
PriscillaP

4. Priscilla

8.3 km
from
€15
/day
5 reviews

Oppasser Priscilla - zorgzame oppas voor uw huisdier

Calendar recently updated
Last booked 3 days ago
PriscillaP

4. Priscilla

Oppasser Priscilla - zorgzame oppas voor uw huisdier8.3 km
(5 reviews)
Calendar recently updated
Last booked 3 days ago
"Priscilla heeft geweldig gezorgd voor onze katten. Het bezoek vooraf verliep prima - interacties tussen onze katten en Priscilla verliepen toen al goed. De dagen dat we weg waren kregen we dagelijks updates en was de communicatie ook prettig!"
SjorsS
Review by Sjors
from
€15
/day
BrigitteB

5. Brigitte

9.6 km
from
€17
/day
27 reviews
9
recurring guests

Ervaren kattenoppas in en rondom Hilversum

Calendar recently updated
Last active today
BrigitteB

5. Brigitte

Ervaren kattenoppas in en rondom Hilversum 9.6 km
(27 reviews)
9 recurring guests
Calendar recently updated
Last active today
"Brigitte was taking care of our cats during a Christmas break and I cannot recommend her enough. Communication was great, we got a lot of photos and videos and she really made sure that our pets were accomodated. Will definitely contact her in the future in case we need petsitting."
AndrzejA
Review by Andrzej
from
€17
/day
MandyM

6. Mandy

7.1 km
from
€12
/day
New sitter

Voor de beste zorg als jij er even niet bent❤️

Calendar recently updated
Last booked 4 days ago
MandyM

6. Mandy

New sitter
Voor de beste zorg als jij er even niet bent❤️7.1 km
Calendar recently updated
Last booked 4 days ago
from
€12
/day
ChanelleC

7. Chanelle

6.1 km
from
€15
/day
3 reviews

Enthousiaste dierenliefhebber met ervaring

Last contacted yesterday
Last active today
ChanelleC

7. Chanelle

Enthousiaste dierenliefhebber met ervaring6.1 km
(3 reviews)
Last contacted yesterday
Last active today
"Super fijne oppas! Duidelijke communicatie, regelmatig updates met foto’s en alle afspraken werden netjes nagekomen. We konden Chanelle met een gerust hart voor onze poes laten zorgen. Echt een toppertje!!🐱💕"
MerelM
Review by Merel
from
€15
/day
TirzaT

8. Tirza

10.6 km - Zeist
from
€17.5
/day
18 reviews
5
recurring guests

🏡 Liefdevolle kattenopvang & huisbezoeken 🐱 (Geen honden 🐶❌)

Calendar recently updated
Last booked 3 days ago
TirzaT

8. Tirza

🏡 Liefdevolle kattenopvang & huisbezoeken 🐱 (Geen honden 🐶❌)10.6 km - Zeist
(18 reviews)
5 recurring guests
Calendar recently updated
Last booked 3 days ago
"Tirza heeft nu twee keer naar tevredenheid op onze kat gepast. Onze kat is een oud beestje met gezondheidsklachten, dus het was heel geruststellend dat Tirza zelf veel ervaring met oudere katten heeft. Ze overlegt en denkt goed mee en ze deelde leuke berichtjes, foto's en filmpjes. Een fijne ontspannen en betrouwbare kattenoppas! "
MarjoleinM
Review by Marjolein
from
€17.5
/day
MENGHANM

9. MENGHAN

10.4 km
from
€15
/day
31 reviews
7
recurring guests

Trusted Pet Carer with Hands-On Experience

Calendar recently updated
Last booked 10 days ago
MENGHANM

9. MENGHAN

Trusted Pet Carer with Hands-On Experience10.4 km
(31 reviews)
7 recurring guests
Calendar recently updated
Last booked 10 days ago
"Really good cat sitter. Took good care of my two cats everyday. Second time and consistent job. I enjoyed the pics and videos while on vacation. When I got back the cats were very happy and relaxed. Thanks 🙏 "
KishanK
Review by Kishan
from
€15
/day
KlazienaK

10. Klaziena

9.3 km
from
€17
/day
41 reviews
6
recurring guests

Mijn Bijnaam? Dierenfluisteraar

Last booked 10 days ago
Last contacted 5 days ago
KlazienaK

10. Klaziena

Mijn Bijnaam? Dierenfluisteraar9.3 km
(41 reviews)
6 recurring guests
Last booked 10 days ago
Last contacted 5 days ago
"Wat een fijne kattenoppas! Toen ik haar benaderde, kwam ze diezelfde avond al langs voor een kennismaking. Dat voelde meteen heel goed. In de twee weken dat ze op onze katten heeft gepast, heeft ze zelfs het vertrouwen van mijn angstige kat weten te winnen, wat ik echt heel fijn vond. Tijdens onze vakantie kregen we ook regelmatig leuke video’s van de katten. Dat gaf een gerust gevoel om even te kunnen zien hoe het met ze ging. Kortom: ontzettend lief, betrouwbaar en betrokken. Wij zijn heel blij met haar als oppas en zouden haar zeker opnieuw vragen! 🐾❤️"
JosjeJ
Review by Josje
from
€17
/day
Krista-MariaK

11. Krista-Maria

10.4 km
from
€15
/day
31 reviews
13
recurring guests

Caring for Your Beloved Cats and Dogs with Heart

Last contacted 6 days ago
Last active 6 days ago
Krista-MariaK

11. Krista-Maria

Caring for Your Beloved Cats and Dogs with Heart10.4 km
(31 reviews)
13 recurring guests
Last contacted 6 days ago
Last active 6 days ago
"Krista is the best pet sitter you could wish for. From the moment she met our cats Cookie and Macho, she immediately connected with them, and the cats loved her. She was very caring for our cats, playing with them, brushing them and making sure they are comfortable and having a great time. The communication was also excellent- she was sending us regular updates with many videos and pictures, giving peace of mind that our cats are well taken care of during our time away. I highly recommend Krista! "
AneliyaA
Review by Aneliya
from
€15
/day
EcemE

12. Ecem

10.6 km
from
€20
/day
14 reviews
3
recurring guests

Trusted Care for Your Furry Friends

Last active 2 days ago
Usually responds within few hours
EcemE

12. Ecem

Trusted Care for Your Furry Friends10.6 km
(14 reviews)
3 recurring guests
Last active 2 days ago
Usually responds within few hours
"We couldn’t be happier with the care our cat received! Our cat spends a lot of time outdoors, but she visited our home every day as agreed to feed him and spend time with him. Even when he wasn’t home, she patiently waited around 15 minutes for him to come back. She kept us updated every single day with photos and videos, which gave us great peace of mind while we were away. She even noticed that we had left a window open and, because heavy rain was expected, kindly messaged us to ask if we would like her to close it. We really appreciated how thoughtful and attentive she was. When we returned home, we found that all of our cat’s food bowls had been washed and even the trash had been emptied. These thoughtful little details meant a lot to us. She is incredibly friendly, trustworthy, responsible, and genuinely caring. We are extremely happy with her service and couldn’t have asked for a better pet sitter. We’ve definitely found the person we’ll trust with our cat for all of our future holidays. Highly recommended! 😊😍"
SerhatS
Review by Serhat
from
€20
/day
ThyraT

13. Thyra

5.5 km
from
€16
/day
3 reviews
1
recurring guest

Betrouwbare oppas met liefde voor alle dieren

Calendar recently updated
Last active today
ThyraT

13. Thyra

Betrouwbare oppas met liefde voor alle dieren5.5 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Calendar recently updated
Last active today
"Na een prettige kennismaking met Thyra ben ik ook zeer tevreden met hoe de verzorging van onze katten is gegaan! We kregen een duidelijke update van hoe het met de dieren ging. Altijd belangrijk, maar zeker als het om onze kat met diabetes gaan. Ontzettend bedankt Thyra!"
CarlaC
Review by Carla
from
€16
/day
JuliusJ

14. Julius

10.4 km
from
€12
/day
New sitter

Experienced Pet Sitter | Available for Autumn Break!

Last booked 3 days ago
Last contacted 7 days ago
JuliusJ

14. Julius

New sitter
Experienced Pet Sitter | Available for Autumn Break! 10.4 km
Last booked 3 days ago
Last contacted 7 days ago
from
€12
/day
JustinJ

15. Justin

6.6 km
from
€15
/day
24 reviews
4
recurring guests

All Cats Welcome

Last active 5 days ago
Lives with 1 cat
JustinJ

15. Justin

All Cats Welcome6.6 km
(24 reviews)
4 recurring guests
Last active 5 days ago
Lives with 1 cat
"Justin has taken care of our 4 cats during a short vacation. We got daily updates showing the cats being fed and receiving attention. The cats all seemed to really like Justin, even our rather skittish ragdoll. Everything was taken care of perfectly and the cats looked immaculately groomed, he even vacuumed the house prior to us coming home."
OscarO
Review by Oscar
from
€15
/day
MirellaM

16. Mirella

6.7 km
from
€12
/day
5 reviews
2
recurring guests

Attentive and Dependable Cat Sitting You Can Count On

Lives with 2 cats
Usually responds within one hour
MirellaM

16. Mirella

Attentive and Dependable Cat Sitting You Can Count On6.7 km
(5 reviews)
2 recurring guests
Lives with 2 cats
Usually responds within one hour
"Hele fijne lieve leuke verstandige oppas heb ik de ervaring. Goede communicatie en erg betrouwbaar. M'n katten voelen zich duidelijk ook fijn bij Mirella."
DianaD
Review by Diana
from
€12
/day
TamaraT

17. Tamara

10.5 km
from
€15
/day
8 reviews
2
recurring guests

Rustige, betrouwbare oppas

Last active today
Lives with 1 dog
TamaraT

17. Tamara

Rustige, betrouwbare oppas10.5 km
(8 reviews)
2 recurring guests
Last active today
Lives with 1 dog
"Tamara is een erg fijne oppas voor onze kat Smokey geweest tijdens onze vakantie. Naast het vaste ritueel van eten en drinken geven, en de kattenbak verschonen neemt Tamara ook echt de tijd om de kat aandacht te geven: op schoot, aaien, spelen, etc. Daarnaast gaf ze (zoals we hadden afgesproken) regelmatig updates in de vorm van fotootjes en video’s, waarop we Smokey zagen genieten van alle aandacht die hij kreeg! "
AnjaA
Review by Anja
from
€15
/day
IzzaI

18. Izza

5.2 km
from
€12
/day
2 reviews

A professional kind and responsible older sister for her pet

Last booked 4 days ago
Last contacted 7 days ago
IzzaI

18. Izza

A professional kind and responsible older sister for her pet5.2 km
(2 reviews)
Last booked 4 days ago
Last contacted 7 days ago
"Easy communication and super reliable, thanks for looking after Piet and Mina :)"
MaraM
Review by Mara
from
€12
/day
KristelK

19. Kristel

10.6 km
from
€15
/day
19 reviews
3
recurring guests

Betrouwbare oppas voor uw kat of kleine huisdieren

Last active yesterday
Lives with 1 cat
KristelK

19. Kristel

Betrouwbare oppas voor uw kat of kleine huisdieren 10.6 km
(19 reviews)
3 recurring guests
Last active yesterday
Lives with 1 cat
"Kristel is iemand met een hart voor dieren en ze heeft veel ervaring in hoe ze te verzorgen en met ze om te gaan. Ze heeft - bij onze afwezigheid voor een wat langere werkvakantie- heel goed voor onze kattenheren gezorgd die allemaal hun eigen karakter, persoonlijkheid en manier van doen hebben die ze snel doorhad, toen wij ongeveer een maand weg waren Ze is professioneel, vriendelijk, maakt duidelijke afspraken die ze ook nakomt en ze denkt met je mee en houd je - voor zover nodig – goed van het wel en wee van je katten op de hoogte en dat is wel zo prettig Maar het meest belangrijkste is dat zij de ‘taal’ verstaat van onze katten (en hun onderlinge hiërarchie begreep) en zij heeft aan hun half woord genoeg Zo waren we met een gerust hart weg en troffen we toen we weer terugkwamen heel ontspannen katten aan. We vinden haar heel professioneel en kijken terug op een goede oppaservaring. In de toekomst zullen zeker nog beroep op haar doen wanneer we met vakantie gaan. Nogmaals bedank, ook mede namens de katers! "
LydiaL
Review by Lydia
from
€15
/day
SanderS

20. Sander

10.2 km
from
€15
/day
55 reviews
24
recurring guests

Cats & Co

Last active 4 days ago
Lives with 2 cats
SanderS

20. Sander

Cats & Co10.2 km
(55 reviews)
24 recurring guests
Last active 4 days ago
Lives with 2 cats
"Heel veel dank, Sander, voor je goede zorgen voor onze kat! Je bent een geweldige kattenoppas en we komen graag bij je terug!"
ArneA
Review by Arne
from
€15
/day

Why dog sitting ?

Have you planned a holiday or work long hours and could use a helping hand with your four-legged best friend? Pawshake is the answer, with a variety of dog minding services to suit your needs.

Imagine how convenient it would be if you could find dog sitting services right in your local Soest neighbourhood. With Pawshake, we can make that happen for you! You can relax knowing that we have thousands of verified dog minders at your fingertips who live in or around the Soest area. All of our dog sitting specialists are experts in dog care, providing belly rubs, fun times, and unlimited love for your pooch.

Our Pawshake dog carers offer a range of flexible services. Whether you need someone for a couple of hours or even a whole month in Soest, Pawshake can help to match you with your perfect dog sitter. Do you have a young puppy, a pup with special needs, or a senior dog that needs specialised dog care? All of our dog minding sitters have plenty of experience with a variety of dog breeds and behaviours, so they know how to make your dog feel truly comfortable.

Pet owners book dog sitting in Soest on Pawshake. Over 4687 pet owners in Soest have left a review, with an average of 4.97/5. All paid safely using Ideal, Visa, Mastercard, American Express