









1/5
CCawi
Lieve en betrouwbare oppas met een groot dierenhart
Weesp
Pawshake sitter since June 2025
<1 year of experience
Lives with ...
Active in the Pawshake Community
1 recurring guest
3 times saved
Last active22 days ago
Usually respondswithin 10 hours
Last contacted3 months ago
Last booked4 months ago
About Cawi
Hai! Ik ben Cawi, 28 jaar oud en woon in Weesp. Ik ben een echte dierenvriend. Ik hou van alle dieren, groot of klein. Ik heb zelf een hele lieve kat in huis.
Ik werk als huidtherapeut en zou het leuk vinden om in mijn vrije tijd af en toe op te passen. Vroeger heb ik dit ook veel gedaan bij gezinnen met kinderen. Ik weet hoe belangrijk het is om een lieve en betrouwbare oppas te hebben zodat je met een gerust hart weg kan gaan. Ik vind het daarbij ook belangrijk dat een dier zich vertrouwd en comfortabel bij mij voelt en neem graag de tijd om eerst kennis te maken.
Ik ben door de weeks en in het weekend beschikbaar ('s ochtend tot en met 's avonds). Ik heb geen ervaring met het toedienen van medicatie of met gedragsproblemen.
Ik pas graag op hondjes, katten of konijnen. Andere dieren zijn ook geen probleem (met goede instructies). Mijn kat kan het niet goed vinden met andere katten, dus die kunnen helaas niet bij mij thuis. Kleine hondjes accepteert hij wel.
Ik wandel graag, dus lange wandelingen van minstens een uur met de hond doe ik graag. In Weesp/Muiden zijn hele mooie wandelroutes langs de weilanden.
Op dit moment bied ik alleen uitlaatservice en huisbezoeken aan. Dit doe ik het liefst alleen in de buurt, omdat ik geen auto rijd. Ik ben ook plantenliefhebber, dus mocht je op vakantie zijn dan wil ik ook de plantjes verzorgen. Huisbezoeken van minstens een half uur zijn mogelijk, maar langer kan ook. Ik zal je huisdier verwennen met knuffels en genoeg speeltijd.
Cawi offers ...
At Cawi's home
Cawi currently does not offer any services at their home.
At your home
One home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €25 /dayDog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €20 /walk, €5 /additional petCawi can only travel 1 km from Weesp.
Cawi can accept
CatsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...
Availability
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
December 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
About Cawi's home
The residence
House
Medium outdoor area
What people say about Cawi
Overall rating
5
Communication
5
Conscientious
5
Profile accuracy
5
Treatment of animals
5
Value
5
More about Cawi
I speak ...
English
Dutch
Other
Confirmed information
Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €20 /walk, €5 /additional pet
No dates specified
Always book via the Pawshake platform
Peace of mind
Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of MindHappiness
We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness
