
















RRenee
Renee; laat het honden en katten regenen
Wageningen
About Renee
Dag maatjes van harige vrienden,
Ik ben iemand die het gelukkigst is met een kat op schoot – of gezellig naast me – terwijl ik mijn eigen ding doe. Net zo blij word ik van een rondje rennen of zelfs galopperen met een hond. Momenteel werk ik aan een PhD, en kan mijn gehele dag zelf inplannen. Fijn voor mij, dier en u!
Ik ben opgegroeid met katten én een hond, waardoor dieren altijd een vaste plek in mijn leven hebben gehad. Ook later bleef dat zo: in Tasmanië heb ik drie maanden lang met veel plezier op de hond van een huisgenoot gepast, en bij vrienden merk ik dat ik snel een klik heb met hun katten.
Mijn appartement is in het centrum op een zolder met twee trappen die bewandelend moeten worden. Wel is er een tuin, parkje en de dijk dichtbij voor fijne wandelen.
Met aandacht, liefde en respect zorg ik graag voor uw harige vriend, zodat u met een gerust hart van huis kunt zijn.
Renee offers ...
At Renee's home
Dog Boarding
Overnight stay at the sitter's homefrom €50 /night, €8 /additional petDoggy Day Care
Daytime care for your dog at the sitter's homefrom €50 /day, €7 /additional petAt your home
Dog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €10 /walk, €5 /additional petOne home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €20 /day2x Home visit
Two drop-in visits for your petfrom €20 /dayAdditionally...
Renee can accept
Availability
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
