Mijn naam is Bina en ik ben 21 jaar oud. Ik ben afgestudeerd aan de opleiding dier- en veehouderij aan de HAS in 's Hertogenbosch. Mijn passie ligt echt bij dieren en ik werk hier dus ook graag mee, mijn voorkeur gaat dan ook uit naar de honden.
Ik heb 5 jaar in een dierenasiel gewerkt, welke gespecialiseerd is in honden met gedragsproblemen. Hierdoor weet ik goed op welke manier ik deze honden moet benaderen en hoe ik verder met ze kan trainen. Ook heb ik een aantal asielhonden in huis gehad, waarmee ik dan extra oefeningen kon doen. Dit is ook iets dat ik in de toekomst verder wil verbeteren en misschien ook mijn eigen bedrijf in wil beginnen.
Mijn motivatie om dierenoppas te worden is om nog meer met verschillende honden te kunnen werken en nog meer ervaring op te kunnen doen. Maar dit hoeven niet alleen honden met problemen te zijn, want ik vind alle honden erg leuk. In het asiel heb ik ook geleerd honden én katten medicatie te geven.Ook andere dieren vind ik erg leuk. Ik heb zelf een hond en twee tamme grasparkieten als huisdier. Ook heb ik lange tijd cavia's gehad.
Buiten mijn ervaringen in het asiel heb ik ook bij dierenartsen meegelopen en stagegelopen. Dit waren dierenartsen voor gezelschapsdieren én voor veedieren. Ook heb ik vroeger vrijwilligerswerk in een dierentuin gedaan. Hier heb ik wel voornamelijk bij de boerderijdieren gestaan. Het laatste jaar van mijn opleiding heb ik een onderzoek gedaan naar de effecten van castratie op agressief gedrag in honden en het tweede halfjaar heb ik een beroepsopdracht gedaan, waarbij ik onderzoek gedaan heb naar het welzijn van honden in de AAI.
Samengevat zal ik dus met alle dieren om kunnen gaan. Dieren met gedragsproblemen zijn voor mij een interessante leerschool en hier schrik ik absoluut niet van.
Momenteel woon ik in een studentenflat, dus is het minder handig als het huisdier naar mij komt, maar ik kom graag naar het huisdier toe.
Doggy day care and Dog walks always have a flexible cancellation policy:
Full refund if canceled before 12:00 p.m. one day before the booking, 50% refund afterward.
No refund is payable if the booking is canceled on or after the start date.
Bina heeft super voor onze 2 poezen gezorgd!
Bij Bina zijn je huisdieren in super goede handen! Zelfs één van onze schuwe katten heeft zich uiteindelijk toch laten zien en aanhalen, heel bijzonder 😄. Voor een volgende keer hoop ik dat Bina weer beschikbaar is. En ik beveel haar van harte aan.