




+19 more
























1/24
PPaul
Onze dochters (8 & 6) zorgen graag voor een hond in de buurt
Rotterdam
Pawshake sitter since September 2023
<1 year of experience
Lives with ...
Kids younger than 10
Active in the Pawshake Community
3 recurring guests
46 times saved
Last activeabout 1 month ago
Usually respondswithin 15 hours
Last contactedabout 1 month ago
Last booked-
About Paul
Onze dochters van 8 en 6 jaar oud zijn helemaal gek van dieren. Waar we ook gaan zijn ze altijd met dieren bezig waaronder hamsters, konijnen, katten, honden, paarden etc. We hebben zelf een hamster en we zorgen voor het konijn van vrienden van ons als zij op vakantie zijn. Maar onze meiden zouden ook heel graag voor een hond in de buurt zorgen. Spelen, uitlaten, knuffelen en verzorgen!
Mijn vrouw en ik zijn ook dol op dieren (ze hebben het niet van vreemden ;) ) maar hebben het op dit moment in ons leven te druk om zelf een hond te nemen. Vroeger hebben we wel veel huisdieren gehad zoals katten en hamsters.
We zoeken een hond of meerdere honden in de buurt waar we af en toe voor kunnen zorgen. Kan gaan om alleen uitlaten tot een weekendje weg tot zelfs een hele vakantie. De hond moet wel van aandacht houden want onze dochters zullen er de hele tijd mee bezig zijn :)
Aan de voorkant van ons huis is een mooi park (zie foto's) wat een honden losloop gebied is en waar veel honden worden uitgelaten. Het aantal keer uitlaten per dag en de duur ervan kan afgestemd worden met de eigenaar.
Aan de achterkant van ons huis is een speeltuin met grasveld (zie foto's) waar huisdieren kunnen spelen.
We hebben een afgesloten achtertuin waar huisdieren ook eventueel buiten kunnen spelen (zie foto).
We hebben een aparte hoek van onze huiskamer waar bijv een hondenmand en andere spullen kunnen staan (zie foto).
We hebben een ruime auto en een bakfiets voor eventueel vervoer van een huisdier (zie foto's).
Wij zijn voornamelijk beschikbaar in weekenden en schoolvakanties maar in overleg zou doordeweeks ook kunnen aangezien we vaak thuis werken.
Paul offers ...
At Paul's home
Dog Boarding
Overnight stay at the sitter's homefrom €10 /night, €5 /additional petDoggy Day Care
Daytime care for your dog at the sitter's homefrom €10 /day, €5 /additional petAt your home
One home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €7 /day2x Home visit
Two drop-in visits for your petfrom €12 /dayDog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €7 /walk, €4 /additional petPaul can accept
Dog agesNo puppies <1 years
Dog sizes0-18 kg
Availability
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
December 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
About Paul's home
The residence
House
Medium outdoor area
Fully fenced backyard
What people say about Paul
Overall rating
5
Communication
5
Conscientious
5
Profile accuracy
5
Treatment of animals
5
Value
5
More about Paul
I speak ...
English
Dutch
Confirmed information
Email verified
SMS verified
Stripe verified
Doggy Day Carefrom €10 /day, €5 /additional pet
No dates specified
Always book via the Pawshake platform
Peace of mind
Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of MindHappiness
We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness