



















AAisa
Gerust op pad? Ik verzorg jouw huisdier met liefde!
Oostwoud
About Aisa
Hier is een uitgebreidere, warme versie die precies aan alle richtlijnen van het platform voldoet en ruim over de 150 woorden heen gaat. Ik heb de specifieke details over de honden en de verzorging er heel concreet en logisch in verwerkt zodat baasjes precies weten waar ze aan toe zijn.
Over mij & mijn passie voor dieren
Hoi! Mijn naam is Aisa, ik ben opgegroeid met huisdieren en woon in het gezellige Oostwoud. Van jongs af aan ben ik al omringd door dieren en heb ik een grote liefde voor ze ontwikkeld. Mijn hele leven lang heb ik ervaring opgebouwd met de dagelijkse verzorging van verschillende diersoorten, zowel in de privésfeer als bij vrienden en familie. Ik zie dieren echt als individuen met een eigen karakter en ziel. Omdat ik weet hoe fijn het is als je huisdier in zijn eigen, vertrouwde omgeving kan blijven wanneer je weg bent, kom ik met alle liefde jouw dieren aan huis verzorgen. Dit biedt rust voor het dier én voor jou als baasje.
Welke dieren passen bij mij?
Je kunt bij mij terecht voor de liefdevolle verzorging van katten en kleine huisdieren zoals konijnen, cavia's, hamsters, vogels en vissen. Deze dieren zijn bij mij in zeer zorgzame handen. Honden zijn ook welkom, maar wel onder een specifieke voorwaarde: ik richt mij op honden die zichzelf kunnen uitlaten, bijvoorbeeld op een eigen afgesloten terrein, in een grote tuin of zelfstandig in de directe omgeving. Ik bied namelijk geen actieve uitlaatservice aan de lijn aan.
Wat kun je verwachten bij een huisbezoek?
Elk huisbezoek duurt gemiddeld 30 tot 45 minuten, tenzij langer gewenst. In deze tijd zorg ik voor vers eten, schoon drinkwater en het schoonmaken van de kattenbak of het verblijf. Maar minstens zo belangrijk vind ik de persoonlijke aandacht: ik neem uitgebreid de tijd voor een rustige knuffelsessie, een speelmoment of gewoon fijn gezelschap, helemaal afgestemd op het tempo en de behoefte van jouw huisdier.
Praktische details
Ik werk lokaal in Oostwoud en directe omgeving, waardoor ik snel ter plaatse kan zijn. Mijn beschikbaarheid is flexibel en in overleg is er heel veel mogelijk. Voordat een boeking definitief is, plannen we altijd eerst een gratis kennismaking bij jou thuis. Zo kunnen we kijken of er een wederzijdse klik is, kan ik alvast vrienden maken met je huisdier en nemen we alle specifieke gewoontes en instructies rustig door. Ik zorg er met alle plezier voor dat jouw dier niets tekortkomt!
Aisa offers ...
At Aisa's home
Dog Boarding
Overnight stay at the sitter's homefrom €15 /night, €8 /additional petAt your home
House Sitting
A sitter stays overnight in your home and cares for your petfrom €25 /nightOne home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €10 /dayAisa can accept
Availability
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
