




+6 more











1/11
RRoos
Goed in de omgang met dieren en heb veel liefde voor ze!
Ommen
Pawshake sitter since November 2026
<1 year of experience
Active in the Pawshake Community
Recently updated calendar
Last activeabout 11 hours ago
Usually responds-
About Roos
Ik ben Roos, 18 jaar en ik ben opgegroeid met huisdieren. Wij hebben altijd 2 katten in huis gehad en ook eens een nestje kittens. Ik ben niet professioneel ervaren met het verzorgen van dieren, meer privé. Veel mensen om mij heen hebben ook huisdieren en ik vind het altijd geweldig om zo enthousiast door ze gegroet te worden en lekker te knuffelen. Wat ik aanbied zijn honden uitlaat diensten van 30-45 minuten, afhankelijk van de voorkeur van het baasje. Als ik op bezoek kom bij het huisdier dan zal dat een bezoek van maximaal 2 uur zijn. In principe kan ik overweg met heel veel dieren, honden en katten maakt niet uit. Alleen passen agressieve en overmatig drukke honden niet zo goed bij mij omdat ik daar niet zo’n ervaring mee heb. Ik ben doordeweeks behalve op vrijdag veel beschikbaar in de avonden, maar door mijn wisselende school rooster is het makkelijker om contact op te nemen of ik eventueel beschikbaar zou kunnen zijn. Op vrijdag en in het weekend ben ik de komende tijd volledig beschikbaar. Voor hondenuitlaatservice zijn er vanuit mij geen specifieke voorwaarden, maar voor een bezoek aan het huisdier heb ik als voorwaarde dat ik graag van het baasje te horen krijg wat er van me verwacht wordt, en de regels bij hem/haar in huis aangezien ik daar te gast ben.
Roos offers ...
At Roos's home
Roos currently does not offer any services at their home.
At your home
One home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €17.5 /dayRoos can only travel 20 km from Ommen.
Dog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €12 /walk, €5 /additional petRoos can only travel 40 km from Ommen.
Roos can accept
Puppies<1 year
Dog agesAll ages
Dog sizesAll sizes
CatsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...
Availability
Recently updated calendar
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
December 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
About Roos's home
The residence
House
Medium outdoor area
More about Roos
Confirmed information
Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €12 /walk, €5 /additional pet
No dates specified
Always book via the Pawshake platform
Peace of mind
Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of MindHappiness
We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness