




+3 more








1/8
IIsa
Liefdevolle en betrouwbare oppas voor wandelingen/huisbezoek
Nijmegen
Pawshake sitter since September 2026
<1 year of experience
Lives with ...
Active in the Pawshake Community
Last active3 days ago
Usually respondswithin 2 hours
Last contacted29 days ago
Last booked-
About Isa
Hoi! Ik ben Isa, 23 jaar oud en woon samen met mijn vriend en onze lieve Labrador pup van 6 maanden in Nijmegen. 🐶 Ik studeer voeding en diëtetiek aan de HAN en vind het ontzettend leuk om met honden bezig te zijn.
Omdat ik zelf een jonge hond heb, weet ik hoe belangrijk het is dat je hond genoeg aandacht, beweging en liefde krijgt wanneer jij er even niet bent. Ik vind het daarom leuk om op andere honden te passen en ze een fijne tijd te bezorgen. Of het nu gaat om een leuke wandeling of een bezoekje thuis met de nodige spelletjes en knuffels, ik kijk graag samen naar wat het beste bij jou en je hond past. Ik ben hierin flexibel wat betreft de duur en frequentie van bezoeken en wandelingen.
Ik pas alleen op honden. Met katten heb ik helaas geen ervaring, waardoor ik mij liever richt op honden en daar mijn aandacht volledig aan kan geven.
Ik ben zorgzaam, verantwoordelijk en vind het belangrijk om goed te luisteren naar de wensen en routines van jou en je hond. Ik zorg graag voor alle soorten en alle verschillende grootte honden. Ik ben altijd opgegroeid met honden om mij heen en nu natuurlijk een hoop ervaring met mijn eigen hond. Ik heb met mijn eigen hond een puppycursus gevolgd en zijn nu bezig met een vervolg cursus, vanuit daar ook een hoop ervaring opgedaan.
Ik kijk uit naar gezellige bezoekjes 🐾
Isa offers ...
At Isa's home
Isa currently does not offer any services at their home.
At your home
One home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €15 /dayIsa can only travel 10 km from Nijmegen.
2x Home visit
Two drop-in visits for your petfrom €25 /dayIsa can only travel 10 km from Nijmegen.
Dog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €16 /walk, €6 /additional petIsa can only travel 10 km from Nijmegen.
Isa can accept
Puppies<1 year
Dog agesAll ages
Dog sizes0-45 kg
Availability
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
December 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
About Isa's home
The residence
Apartment
Medium outdoor area
Fully fenced backyard
More about Isa
Confirmed information
Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €16 /walk, €6 /additional pet
No dates specified
Always book via the Pawshake platform
Peace of mind
Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of MindHappiness
We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness
