













YYva
Veel liefde voor jouw kat of konijn in een rustige omgeving!
Middelburg
About Yva
Wij zijn Guido en Yva en wonen met ons dochtertje van drie jaar in Sint Laurens. We hebben een heerlijk ruim huis + tuin in een autovrije straat.
We houden heel erg van huisdieren. Katten & konijnen zijn welkom bij ons omdat we daar veel ervaring mee hebben. Ik (Yva) heb mijn hele leven meerdere konijnen gehad. Toen we gingen samenwonen in Sint Laurens kwam er een kat mee, die helaas door ouderdom twee jaar geleden is overleden.
Omdat we regelmatig weg zijn zien we het niet meer zitten om voor een eigen huisdier te zorgen, maar we zouden er enorm van genieten om op uw huisdier te passen! Ons dochtertje houdt ook enorm van katten en is heel lief voor de buurtkat in de straat! Ze is een vrolijk rustig meisje wat geen gekke dingen doet met dieren dus daar hoef je niet bang voor te zijn.
De dieren kunnen bij ons in de woonkamer rondlopen. Dat is geen probleem!
Dinsdag overdag zijn we allebei aan het werk. De overige dagen is één van ons altijd thuis (wel soms aan het werk, maar dan is er genoeg aandacht voor het huisdier). In de weekenden zijn we overdag soms weg, maar in de middag altijd thuis omdat ons dochtertje nog slaapt.
We hebben ook ervaring met het toedienen van medicijnen, mocht dat het geval zijn!
Honden vinden we ook erg leuk, maar gezien het gebrek aan ervaring slaan we die over.
Yva offers ...
At Yva's home
Dog Boarding
Overnight stay at the sitter's homefrom €20 /night, €8 /additional petAt your home
One home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €10 /dayYva can accept
Availability
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
