















AAnne-Marije
Thuiswerkende ervaren hondenliefhebber
Leeuwarden
About Anne-Marije
Hi!
Mijn naam is Anne-Marije, 28 jaar en ik woon in Leeuwarden. Ik heb oa een eigen bedrijf en ben elke dag op mijn eigen kantoor. Het liefst neem ik elke dag mijn eigen hond mee maar zij verhaard te veel en ik werk met kleding. Gelukkig werkt mijn vriend thuis dus is ze nooit alleen. Maar ik heb daarom wel ruimte om een hond overdag op te vangen op kantoor die niet zo extreme veel verhaard.
Ik ben opgegroeid met honden en heb ervaring met veel honden. Zelf heb ik nu een Cane Corso dus ook met grotere rassen kan ik om gaan.
Wanneer uw hond bij mij op kantoor komt heeft hij/zij voldoende ruimte om rond te lopen en zal ik uw hond 2 a 3 keer even uitlaten. Wat de wensen daar in zijn kunnen we bespreken!
Ik hou zelf heel erg van knuffelen met honden maar mocht uw hond daar geen behoefte aan hebben is dat ook goed. Ik pas mij makkelijk aan op het karakter en de behoeftes van uw hond.
Ik werk elke dag van 8 tot of 17.30 of 18.00. Dus in die tijden is uw hond altijd welkom. Ik heb geen voorkeur voor bepaalde rassen maar ik denk dat het beste een kleine hond is. Mocht u een grote hond hebben die niet extreem veel ruimte nodig heeft dan is het ook goed
Mocht u interesse hebben kunt u mij altijd een berichtje sturen
Groetjes
Anne-Marije
Anne-Marije offers ...
At Anne-Marije's home
Doggy Day Care
Daytime care for your dog at the sitter's homefrom €15 /day, €7 /additional petAt your home
Availability
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
