image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
+7 more
image-0
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
image-6
image-7
image-8
image-9
image-10
image-11
1/12
CheyenneC

Cheyenne

Dieren zijn je kinderen met 4 poten

Spijkenisse

Pawshake sitter since October 2024
1-5 years of experience
Lives with ...
Active in the Pawshake Community
1 recurring guest
7 times saved
Last active3 days ago
Usually respondswithin about 2 hours
Last contacted11 days ago
Last booked4 days ago

About Cheyenne

Hi, mijn naam is Cheyenne! Opgegroeid met katten, maar inmiddels al 7 jaar trotse moeder van een geweldig lieve hond.  

Ik woon samen met mijn moeder, die loei-allergisch is voor knaagdieren. Daarom kan ik niet voor knaagdieren zorgen. Alle andere dieren zijn geen probleem voor mij. Vogels, reptielen; allemaal leuk.

Ik heb ongeveer een jaar ervaring op de dierenambulance en een korte periode bij Vogelklas Karel Schot meegedraaid. Mijn ambitie is op de fiets de wereld te gaan verkennen, aan de hand van oa. vrijwilligerswerk. Daarvoor richt ik me op talenstudies, theoretische studies en werken met dieren. Oppassen op jouw huisdier draagt dus bij aan belangrijke levenservaring.

Het mooiste aan met dieren werken vind ik de grenzeloze liefde die erbij komt kijken. Dieren zijn kwetsbaar en afhankelijk. Het zijn geen lichamen die instinctief rondbewegen. Er zit een ziel in, een verlangen, een kloppend hart. Ze hebben net als wij liefde, aandacht en bescherming nodig. 

Dus mocht u met vakantie willen gaan, of een dagje weg, voel u vrij mij te berichten. Dan mailen/appen we eerst en plannen we dan een gratis kennisbezoek in.

Mijn beschikbaarheid:

Mijn voorkeur voor huisbezoeken gaat uit naar de ochtenden of middagen, omdat ik 's avonds voor Flink of de dierenambulance werk. Verder ben ik de woensdagmiddagen niet beschikbaar.
Overleg is altijd mogelijk.

Belangrijk: 

- Ontvlooien/ontwormen is geen vereiste, maar wel een advies omdat ik bij meerdere dieren thuiskom. Mijn huisdieren worden iedere 3 maanden ontvlooid/ontwormd.

- Voordat ik kom oppassen, controleren we samen of de huisdieren gechipt en geregistreerd staan. Ik heb zelf een chipreader. Ik wil niet op huisdieren passen die niet gechipt en geregistreerd zijn. Chippen aan huis kan al voor €25. U mag me daarvoor benaderen. Ik doe het zelf niet, maar een betrouwbare collega wel. Als uw huisdier wel gechipt is, maar nog niet geregistreerd, help ik daar natuurlijk ook met alle liefde mee.

- Ik adviseer iedereen een kleine camera aan te schaffen tijdens hun vakantie. U kan ze al vrij goedkoop aanschaffen. Let dan op dat u er eentje koopt die zowel opneemt als live beeld geeft via internet. Dan kan u altijd de beelden terugkijken, en altijd live zien hoe het met uw huisdieren gaat.

- Ik wissel graag contactgegevens uit met iemand uit uw omgeving, zoals een vriend of familielid. Het liefst iemand die ook de sleutel heeft. Een van de redenen is het bovenstaande, een andere reden is omdat iemand op vakantie meestal niet goed te bereiken is. 

- Als er speciale behoeften zijn voor uw huisdier, bespreek ze met me. Ik ben bereid alles te leren. Houd er alsjeblieft wel rekening mee dat ik geen gediplomeerd dierenverzorger of paraveterinair ben. Ik ben gewoon iemand die van dieren houdt en in de praktijk ervaring opdoet.

- Mocht u wegens omstandigheden eerder op vakantie gaan, of later terugkomen, voel je alsjeblieft niet bezwaard mij dan om extra hulp te vragen. Ik kom voor de dieren en dat doe ik uit liefde. 

- Bij ieder huisbezoek verstuur ik tig foto's en video's naar u over de Whatsapp. Als u een beperkt internetbundel heeft, geef dit dan aan. Het zou zonde zijn als u een hoge telefoonrekening krijgt hierdoor :p. Tijdens de wandeling met de hond zal die frequentie wat minder zijn, ivm focussen op het uitlaten. Ik film dan direct vanuit Whatsapp.

- Ik stel het heel erg op prijs dat wanneer ik kom oppassen, er een briefje kan liggen met alle wensen en verwachtingen nog duidelijk vermeld. Inclusief het telefoonnummer van de dierenarts. 

Cheyenne offers ...

At Cheyenne's home

Cheyenne currently does not offer any services at their home.

At your home

Dog Walking

An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €14 /walk, €5 /additional pet

One home visit a day

Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €14 /day

2x Home visit

Two drop-in visits for your petfrom €22 /day

Cheyenne can accept

Puppies<1 year
Dog agesAll ages
Dog sizesAll sizes
CatsAll kinds

Availability

MoTuWeThFrSaSu

About Cheyenne's home

file.name

The residence

House
Medium outdoor area

What people say about Cheyenne

Overall rating

5

More about Cheyenne

I speak ...

English
Dutch

I have experience ...

1-5 years of experience
... as volunteer with animal welfare
I am familiar with dog training techniques
I can administer injected medications

Confirmed information

Email verified
SMS verified
Stripe verified
Book via Pawshake to enjoy the Pawshake Guarantee, in-house customer support, safe cashless payments, daily updates and other goodies! Read more
Dog Walkingfrom €14 /walk, €5 /additional pet
No dates specifiedContact

Always book via the Pawshake platform

Peace of mind

Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of Mind

Happiness

We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness