




+21 more


























1/26
LLuna
Ik heb ervaring met honden en katten en liefde voor allemaal
Groningen
Pawshake sitter since July 2026
<1 year of experience
Active in the Pawshake Community
6 times saved
Last active1 day ago
Usually respondswithin 10 hours
Last contactedabout 7 hours ago
Last bookedabout 1 month ago
About Luna
Ik weet zelf hoe lastig het soms kan zijn om oppas te vinden, zeker een goede. Ik help daarom graag. Ik ben zelf opgegroeid met honden en zodra wij meer hebben willen we er zelf ook weer 1 aanschaffen. Tot die tijd pas ik graag op de dieren van een ander. Ik heb dan wel meer ervaring met honden, maar ik mag net zo graag een kat in huis hebben, ze kunnen makkelijk binnen blijven want er is genoeg ruimte en voor honden is er ook een mooi park achter ons huis. Samen met mijn vriend heb ik een mooie balans gevonden waardoor er bij ons altijd wel iemand thuis kan zijn die voor dieren kan zorgen en er is voor ons niets leukers dan vrolijk begroet worden als je thuiskomt. We houden van wandelen ookal is het weer minder.
We hebben al eerder op honden en katten gepast. Zowel voor familie als tegen betaling en tot nu toe nooit klachten of problemen gehad.
Met een hond met veel energie gaan we lekker met een bal gooien of lekker rennen, met een hond die wat ouder is of minder energie heeft doen we een kleiner rondje. Ik loop altijd 3x per dag met honden en minstens 20 minuten. Wanneer we meer tijd hebben kunnen we ook wel eens anderhalf uur weg zijn.
Met katten maak ik het liefst de kattenbak iedere dag schoon en zowel bij honden als katten zullen we erop letten dat de balkondeur niet open is en er geen gevaarlijke voorwerpen of planten in huis zullen zijn.
We kunnen de hele dag voor en dier zorgen, een nachtje of zelfs een aantal weken. We hebben wel een trap in huis dus de dieren moeten of zelf omhoog kunnen lopen, of niet zwaarder zijn dan 50kg om ze naar boven te dragen.
Ik zou heel graag kennismaken met uw huisdier en deze tijdelijk bij mij opnemen.
Luna offers ...
At Luna's home
Dog Boarding
Overnight stay at the sitter's homefrom €20 /night, €8 /additional petLuna can only travel 20 km from Groningen.
Doggy Day Care
Daytime care for your dog at the sitter's homefrom €15 /day, €7 /additional petLuna can only travel 20 km from Groningen.
At your home
Luna currently does not offer any services at your home.
Luna can accept
Puppies<1 year
Dog agesAll ages
Dog sizesAll sizes
CatsAll kinds
FerretsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...
Availability
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
December 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
About Luna's home
The residence
House
Small outdoor area
More about Luna
Confirmed information
Email verified
SMS verified
Stripe verified
Doggy Day Carefrom €15 /day, €7 /additional pet
No dates specified
Always book via the Pawshake platform
Peace of mind
Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of MindHappiness
We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness