




+14 more



















1/19
CChristy
Betrouwbare oppas met veel liefde voor dieren
Groningen
Pawshake sitter since September 2026
<1 year of experience
Active in the Pawshake Community
2 times saved
Last active6 days ago
Usually respondswithin 9 hours
Last contacted6 days ago
Last bookedabout 1 month ago
About Christy
🐾 Over mij
Ik ben opgegroeid met huisdieren en heb daardoor van jongs af aan een grote liefde voor dieren ontwikkeld. Op dit moment heb ik zelf een hond, kat en valkparkiet, waardoor ik ervaring heb met verschillende soorten dieren en hun eigen karakter en behoeften. Daarnaast heb ik al vaker op huisdieren van anderen gepast.
Ik vind het ontzettend leuk om met dieren bezig te zijn en pas me graag aan aan wat jouw huisdier nodig heeft. Of het nu gaat om een actieve wandeling met een hond, lekker knuffelen met een kat of gewoon gezelschap houden: ik zorg ervoor dat jouw dier zich veilig, ontspannen en geliefd voelt wanneer jij er niet bent. 🐶🐱🦜
🏡 Mijn omgeving
Ik woon in een rustige woonwijk met veel groen en wandelmogelijkheden in de buurt. Hierdoor is er genoeg ruimte voor een fijne wandeling of om lekker buiten te zijn met een hond.
🐕 Wat kun je van mij verwachten?
Bij een bezoek neem ik graag de tijd voor jouw huisdier. Afhankelijk van de behoefte kan ik bijvoorbeeld:
- eten en drinken geven
- wandelen of spelen
- knuffelen en gezelschap houden
- de kattenbak verschonen
- medicatie geven als dat nodig is en vooraf duidelijk wordt uitgelegd
- andere verzorging uitvoeren die jouw dier gewend is
Ik vind het belangrijk dat zowel jij als je huisdier zich prettig voelen bij de oppas. Daarom maak ik graag vooraf eerst kennis met jou en je huisdier. Zo kunnen we rustig kennismaken, bespreken wat jouw dier nodig heeft en eventuele bijzonderheden doornemen. 🥰
Christy offers ...
At Christy's home
Christy currently does not offer any services at their home.
At your home
House Sitting
A sitter stays overnight in your home and cares for your petfrom €25 /nightChristy can only travel 5 km from Groningen.
One home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €12 /day2x Home visit
Two drop-in visits for your petfrom €20 /dayChristy can only travel 5 km from Groningen.
Dog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €10 /walk, €5 /additional petChristy can only travel 10 km from Groningen.
Christy can accept
Puppies<1 year
Dog agesAll ages
Dog sizesAll sizes
CatsAll kinds
FerretsAll kinds
Small animalsRodents, rabbits, birds, ...
Availability
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
December 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
About Christy's home
The residence
House
Medium outdoor area
What people say about Christy
Overall rating
5
Communication
5
Conscientious
5
Profile accuracy
5
Treatment of animals
5
Value
5
More about Christy
I have experience ...
<1 year of experience
... with grooming
I can administer medication by injection
Confirmed information
Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €10 /walk, €5 /additional pet
No dates specified
Always book via the Pawshake platform
Peace of mind
Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of MindHappiness
We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness



