




+7 more












1/12
FFloortje
betrouwbare oppas voor uw dierenvriend!
Delft
Pawshake sitter since October 2026
<1 year of experience
Active in the Pawshake Community
Last activeabout 2 months ago
Usually responds-
About Floortje
Ik ben eigenlijk al mijn hele leven gek op dieren. Van jongs af aan ben ik opgegroeid met katten, honden en zelfs vogels. Dieren zijn dan ook echt een groot onderdeel van mijn leven en ik vind het ontzettend leuk om voor ze te zorgen. 🐾
Ik vind het belangrijk dat een dier zich fijn en veilig voelt. Ieder dier is natuurlijk anders en daarom kijk ik altijd naar wat het dier zelf prettig vindt. De ene hond vindt het heerlijk om een lange wandeling te maken, terwijl de andere misschien liever rustig speelt of lekker geknuffeld wordt.
Ik ben zelf rustig, geduldig en zorgzaam en ik vind het belangrijk dat afspraken van het baasje goed worden opgevolgd. Ik neem graag de tijd om een dier eerst rustig te leren kennen, zodat hij of zij zich snel op zijn gemak voelt bij mij.
Ik heb ervaring met verschillende soorten dieren en ook met het geven van medicatie. Daarnaast kan ik goed omgaan met wat oudere of wat angstige dieren. Ik let goed op het gedrag van een dier en als iets niet goed lijkt, zal ik hier natuurlijk altijd alert op zijn en contact opnemen met het baasje.
Het belangrijkste voor mij is dat jij je geen zorgen hoeft te maken als je even niet bij je huisdier kunt zijn. Ik vind het leuk om jouw huisdier aandacht te geven en ervoor te zorgen dat hij of zij een fijne tijd heeft.
Lijkt het je leuk om kennis te maken of heb je nog vragen? Stuur me gerust een berichtje! 😊
Floortje offers ...
At Floortje's home
Floortje currently does not offer any services at their home.
At your home
One home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €15 /day2x Home visit
Two drop-in visits for your petfrom €16 /dayDog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €15 /walk, €5 /additional petFloortje can only travel 1 km from Delft.
Availability
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
November 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
December 2026
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
About Floortje's home
The residence
House
Medium outdoor area
More about Floortje
Confirmed information
Email verified
SMS verified
Stripe verified
Dog Walkingfrom €15 /walk, €5 /additional pet
No dates specified
Always book via the Pawshake platform
Peace of mind
Your pet may need protection against unexpected life events. We offer a Peace of Mind Guarantee included in every booking made and paid through Pawshake.
Discover Peace of MindHappiness
We include a free Happiness Guarantee in every booking made and paid through Pawshake to make sure you and your pet get the best pet care experience possible.
Discover Happiness