




















LLaura
Liefdevol baasje uit omgeving Arnhem 🐾
Arnhem
About Laura
Hoi! Mijn naam is Laura, ik ben 24 jaar en een enorme dierenliefhebber. Dieren zijn altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest en ik geniet ervan om ze de liefde, aandacht en zorg te geven die ze verdienen.
Zelf heb ik Noes, een geadopteerde kruising tussen een pitbull en een Spaanse windhond. Het opvoeden van haar was soms een uitdaging, waardoor ik veel ervaring heb opgedaan met verschillende karakters en gedrag bij honden. Daarnaast heeft mijn vriend een Hollandse herder met een sterk en eigenwijs karakter. Hierdoor weet ik goed hoe ik met verschillende soorten honden om moet gaan en hoe belangrijk rust, duidelijkheid en veiligheid zijn.
Ik vind het heerlijk om lange wandelingen te maken en lekker met honden te spelen. Een wandeling duurt meestal 30 minuten tot een uur, maar dit pas ik uiteraard aan op de leeftijd, conditie en behoeften van jouw hond. Tijdens oppasbezoeken zorg ik voor voldoende beweging, aandacht, speeltijd, eten en natuurlijk veel knuffels.
Mijn eigen hond Noes is dol op andere honden en mag, als jouw hond dat leuk vindt, gezellig mee tijdens wandelingen of oppas. Heeft jouw hond liever geen contact met andere honden? Geen probleem! Dan krijgt jouw hond alle aandacht voor zichzelf en laat ik Noes thuis. Ik kijk altijd naar wat het beste past bij jouw dier.
Ook katten zijn van harte welkom. Ik kom met plezier langs voor huisbezoekjes om ze eten te geven, de kattenbak schoon te maken, te spelen en natuurlijk gezellig gezelschap te bieden.
Veiligheid staat bij mij altijd voorop. Ik houd rekening met het karakter en de behoeften van ieder dier en zorg ervoor dat meerdere dieren op een rustige en veilige manier samen zijn. In onverwachte situaties blijf ik kalm en neem ik direct contact op met het baasje wanneer dat nodig is. Ik behandel ieder huisdier alsof het mijn eigen dier is.
Ik woon in de omgeving van Arnhem en kijk ernaar uit om jouw hond, kat of andere lieve huisgenoot te leren kennen. 🐶🐱❤️
Laura offers ...
At Laura's home
Doggy Day Care
Daytime care for your dog at the sitter's homefrom €50 /day, €7 /additional petAt your home
House Sitting
A sitter stays overnight in your home and cares for your petfrom €60 /nightOne home visit a day
Book a pet sitter to stop by your home to feed and play with your petfrom €15 /day2x Home visit
Two drop-in visits for your petfrom €16 /dayDog Walking
An experienced dog walker will pick up your dog from your home for a 30 min walkfrom €15 /walk, €5 /additional petAdditionally...
Laura can accept
Availability
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Mo | Tu | We | Th | Fr | Sa | Su |
|---|---|---|---|---|---|---|

