1. Dog Boarding
  2. Sint Jansteen

Dog Boarding, Sint Jansteen

Overnight stay at the sitter's home

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
AnneleenA

1. Anneleen

2.7 km
from
€25
/night
22 reviews
6
recurring guests

Pawsome Sgw

Last contacted 6 days ago
Last active 6 days ago
AnneleenA

1. Anneleen

Pawsome Sgw2.7 km
(22 reviews)
6 recurring guests
Last contacted 6 days ago
Last active 6 days ago
"Anneleen heeft heel goed voor onze Simba gezorgd. Heel vriendelijke en correcte dierenoppas. Prima opvang. 👌"
JokeJ
Review by Joke
from
€25
/night
CaroC

2. Caro

12.9 km
from
€35
/night
6 reviews

Een tweede thuis bij Gust 🐶 en Caroline ❤️

Last active 9 days ago
Lives with 1 dog
CaroC

2. Caro

Een tweede thuis bij Gust 🐶 en Caroline ❤️12.9 km
(6 reviews)
Last active 9 days ago
Lives with 1 dog
"Super! Wij hadden ons geen betere hondenoppas kunnen voorstellen! Onze hond is enorm in de watten gelegd en heeft de tijd van haar leven gehad! Super vlotte communicatie en bijna dagelijks foto’s/video’s als update over hoe het met onze viervoeter ging! Een echte aanrader! 🤗"
MorganeM
Review by Morgane
from
€35
/night
BabetteB

3. Babette

18.7 km
from
€35
/night
5 reviews
1
recurring guest

Chouchou- time

Last active 4 days ago
Lives with 1 dog
BabetteB

3. Babette

Chouchou- time 18.7 km
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active 4 days ago
Lives with 1 dog
"Wat een geweldige oppas is Babette! Wij brengen Fleurke zeker nog terug deze prachtige plek! "
adindaA
Review by adinda
from
€35
/night
HanneH

4. Hanne

19.2 km
from
€35
/night
2 reviews

Zorgzame en betrouwbare dierenoppas met kennis hondengedrag

Last contacted 5 days ago
Last active 2 days ago
HanneH

4. Hanne

Zorgzame en betrouwbare dierenoppas met kennis hondengedrag19.2 km
(2 reviews)
Last contacted 5 days ago
Last active 2 days ago
"Onze viervoeter verbleef 3 dagen bij Hanne en werd omringd met de beste zorg. Elke dag kregen wij een berichtje en enkele foto’s. Bedankt Hanne!"
Benny & NeleB
Review by Benny & Nele
from
€35
/night
HasanH

5. Hasan

18.8 km
from
€30
/night
9 reviews

zorg met liefde - in vertrouwde pootjes

Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
HasanH

5. Hasan

zorg met liefde - in vertrouwde pootjes 18.8 km
(9 reviews)
Last contacted 5 days ago
Last active 3 days ago
"Onze hond Mona bleef 1 week bij Hasan en zijn vriendin Amelle. Dagelijks (en soms zelfs meerdere keren) gingen ze wandelen met onze hond, ze werd er geborsteld, kreeg heel veel aandacht, eten en medicatie op de juiste tijdstippen etc. Via een Whatsappgroepje werden we continu met foto's en filmpjes op de hoogte gehouden wat ons enorm geruststelde. We hebben een goede ervaring met deze dogsitter en zouden onze hond er zo opnieuw naartoe brengen!"
BoB
Review by Bo
from
€30
/night
Reginald & NadineR

6. Reginald & Nadine

19.6 km
from
€30
/night
3 reviews

Elke hond is welkom in ons warm nestje

Last contacted 5 days ago
Last active 5 days ago
Reginald & NadineR

6. Reginald & Nadine

Elke hond is welkom in ons warm nestje19.6 km
(3 reviews)
Last contacted 5 days ago
Last active 5 days ago
"Na lang zoeken een zeer goede opvang gevonden voor Thor. Thor voelde hem direct op zijn gemak. Reginald en Nadine gaan met veel liefde en zorg om met Thor. Echt een aanrader."
Danny-MagdaD
Review by Danny-Magda
from
€30
/night
MelissaM

7. Melissa

15.7 km
from
€35
/night

Een rustige vrije opvang midden in het groen 🍃🌼

Lives with 4 dogs
Lives with Kruising Bonnie
MelissaM

7. Melissa

Een rustige vrije opvang midden in het groen 🍃🌼15.7 km
Lives with 4 dogs
Lives with Kruising Bonnie
from
€35
/night
FannyF

8. Fanny

14.3 km
from
€45
/night
3 reviews

Betrouwbare oppas met een hart voor dieren

Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
FannyF

8. Fanny

Betrouwbare oppas met een hart voor dieren14.3 km
(3 reviews)
Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
from
€45
/night
jillJ

9. jill

13.8 km
from
€30
/night
1 review

Een hart voor dieren😻🐾💯

Last contacted 9 days ago
Last active 6 days ago
jillJ

9. jill

Een hart voor dieren😻🐾💯13.8 km
(1 review)
Last contacted 9 days ago
Last active 6 days ago
from
€30
/night