1. Dog Boarding
  2. Koewacht

Dog Boarding, Koewacht

Overnight stay at the sitter's home

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
GeraldineG

1. Geraldine

13.5 km
from
€27
/night
7 reviews
2
recurring guests

Mama van 2 kids en Mokka, onze boxer

Last active 2 days ago
Lives with 1 dog, 2 cats
GeraldineG

1. Geraldine

Mama van 2 kids en Mokka, onze boxer13.5 km
(7 reviews)
2 recurring guests
Last active 2 days ago
Lives with 1 dog, 2 cats
"Het was voor ons best spannend om Nova voor het eerst voor 2 weken 'achter te laten'. Ze is nog jong en moet bepaalde dingen nog leren. Hoe zou de opvang daar mee omgaan? Zal ze haar energie wel kwijt kunnen? Doorheen het verblijf werden we echter gerustgesteld in de zorgen die we hadden. Nova is er niets tekort gekomen. Ze heeft zich met de kinderen kunnen uitleven, mocht geregeld es gaan wandelen, werd verzorgd, vond rust in de benenkano :-) en wij kregen elke dag een update. We zijn opgelucht dat we voor haar een fijn plekje hebben gevonden en willen jullie nogmaals oprecht bedanken voor de goede zorgen!"
Anne-Marie & HeikkiA
Review by Anne-Marie & Heikki
from
€27
/night
BrendaB

2. Brenda

12.8 km
from
€25
/night
3 reviews
1
recurring guest

Uw 24/7 toezicht dierenoppas, ook last minute aanvragen!

Last contacted 9 days ago
Last active 9 days ago
BrendaB

2. Brenda

Uw 24/7 toezicht dierenoppas, ook last minute aanvragen!12.8 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Last contacted 9 days ago
Last active 9 days ago
"Voor de tweede maal verbleef Julia, onze Golden Retriever, bij Brenda. Wij waren weer SUPER tevreden!! Brenda is de perfecte hondenoppas, die ongelooflijk goed voor je hond zorgt, alsof het haar eigen kind is! Ze heeft een enorm groot hart voor honden, ze past zich aan, aan het karakter van je hond en doet er alles aan om je hond tevreden te stellen. Haar eigen hond Rosie speelde supergoed met Julia alsof ze zusjes waren. Van harte dank Brenda voor je goede zorgen voor Julia alweer, wij zijn SUPER tevreden en komen zeker terug !! Groetjes van ons en dikke poot van Julia xxx 🤗🐾"
KristienK
Review by Kristien
from
€25
/night
Sabrina buddiesS

3. Sabrina buddies

11.1 km
from
€40
/night

Ervaren huiselijke opvang

Last contacted 14 days ago
Last active yesterday
Sabrina buddiesS

3. Sabrina buddies

Ervaren huiselijke opvang 11.1 km
Last contacted 14 days ago
Last active yesterday
from
€40
/night
ChadiaC

4. Chadia

8.4 km - Sint-Gillis-Waas
from
€20
/night
2 reviews

Calendar recently updated
Last contacted 3 days ago
ChadiaC

4. Chadia

8.4 km - Sint-Gillis-Waas
(2 reviews)
Calendar recently updated
Last contacted 3 days ago
from
€20
/night
AnneleenA

5. Anneleen

8.4 km
from
€25
/night
22 reviews
6
recurring guests

Pawsome Sgw

Last contacted 6 days ago
Last active 6 days ago
AnneleenA

5. Anneleen

Pawsome Sgw8.4 km
(22 reviews)
6 recurring guests
Last contacted 6 days ago
Last active 6 days ago
"Anneleen heeft heel goed voor onze Simba gezorgd. Heel vriendelijke en correcte dierenoppas. Prima opvang. 👌"
JokeJ
Review by Joke
from
€25
/night
CaroC

6. Caro

12.5 km
from
€35
/night
6 reviews

Een tweede thuis bij Gust 🐶 en Caroline ❤️

Last active 9 days ago
Lives with 1 dog
CaroC

6. Caro

Een tweede thuis bij Gust 🐶 en Caroline ❤️12.5 km
(6 reviews)
Last active 9 days ago
Lives with 1 dog
"Super! Wij hadden ons geen betere hondenoppas kunnen voorstellen! Onze hond is enorm in de watten gelegd en heeft de tijd van haar leven gehad! Super vlotte communicatie en bijna dagelijks foto’s/video’s als update over hoe het met onze viervoeter ging! Een echte aanrader! 🤗"
MorganeM
Review by Morgane
from
€35
/night
BabetteB

7. Babette

19 km
from
€35
/night
5 reviews
1
recurring guest

Chouchou- time

Last active 4 days ago
Lives with 1 dog
BabetteB

7. Babette

Chouchou- time 19 km
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active 4 days ago
Lives with 1 dog
"Wat een geweldige oppas is Babette! Wij brengen Fleurke zeker nog terug deze prachtige plek! "
adindaA
Review by adinda
from
€35
/night
NeleN

8. Nele

15.2 km
from
€15
/night
3 reviews

Opvang bij labrador te Ertvelde

Last active 14 days ago
Lives with 1 dog
NeleN

8. Nele

Opvang bij labrador te Ertvelde15.2 km
(3 reviews)
Last active 14 days ago
Lives with 1 dog
"Nele heeft super zorg gedragen voor Kyo! Dank je wel :)"
EvelienE
Review by Evelien
from
€15
/night
HanneH

9. Hanne

12.5 km
from
€35
/night
2 reviews

Zorgzame en betrouwbare dierenoppas met kennis hondengedrag

Last contacted 5 days ago
Last active 2 days ago
HanneH

9. Hanne

Zorgzame en betrouwbare dierenoppas met kennis hondengedrag12.5 km
(2 reviews)
Last contacted 5 days ago
Last active 2 days ago
"Onze viervoeter verbleef 3 dagen bij Hanne en werd omringd met de beste zorg. Elke dag kregen wij een berichtje en enkele foto’s. Bedankt Hanne!"
Benny & NeleB
Review by Benny & Nele
from
€35
/night
JanisJ

10. Janis

17.1 km
from
€25
/night
4 reviews
2
recurring guests

Dierenvriend in de natuur!

Lives with 1 dog, 3 cats
Usually responds within one hour
JanisJ

10. Janis

Dierenvriend in de natuur! 17.1 km
(4 reviews)
2 recurring guests
Lives with 1 dog, 3 cats
Usually responds within one hour
"Janis was very good with my dog Paçoca, I had constant updates with lots of pictures. I'm sure my dog had a great time with the other pets."
MarinaM
Review by Marina
from
€25
/night
EvaE

11. Eva

18.5 km
from
€40
/night
1 review

Een gezin met een hart voor dieren🫶🏻

Last active 8 days ago
Lives with 2 dogs
EvaE

11. Eva

Een gezin met een hart voor dieren🫶🏻18.5 km
(1 review)
Last active 8 days ago
Lives with 2 dogs
from
€40
/night
Reginald & NadineR

12. Reginald & Nadine

16.5 km
from
€30
/night
3 reviews

Elke hond is welkom in ons warm nestje

Last contacted 5 days ago
Last active 5 days ago
Reginald & NadineR

12. Reginald & Nadine

Elke hond is welkom in ons warm nestje16.5 km
(3 reviews)
Last contacted 5 days ago
Last active 5 days ago
"Na lang zoeken een zeer goede opvang gevonden voor Thor. Thor voelde hem direct op zijn gemak. Reginald en Nadine gaan met veel liefde en zorg om met Thor. Echt een aanrader."
Danny-MagdaD
Review by Danny-Magda
from
€30
/night
ToniT

13. Toni

14 km
from
€27
/night
3 reviews

Samen op stap

Lives with 1 dog
Lives with Australische herder Walter
ToniT

13. Toni

Samen op stap14 km
(3 reviews)
Lives with 1 dog
Lives with Australische herder Walter
"Toni en haar man wonen in een rustige buurt met een hele grote tuin om te kunnen ravotten. Hun hond Walter is een goeie gastheer voor zijn vriendjes. We werden ook geupdatet met foto's en filmpjes wat altijd wel leuk is. Zeer leuke ervaring voor onze Vino en voor herhaling vatbaar. Beste bewijs dat hij het leuk vond is dat hij knock-out was bij het thuiskomen !"
ChristaC
Review by Christa
from
€27
/night
JoyceJ

14. Joyce

14.6 km
from
€40
/night
2 reviews

Leuk oppasgezin

Last active 7 days ago
Lives with 1 dog
JoyceJ

14. Joyce

Leuk oppasgezin14.6 km
(2 reviews)
Last active 7 days ago
Lives with 1 dog
from
€40
/night
MelissaM

15. Melissa

12.8 km
from
€35
/night

Een rustige vrije opvang midden in het groen 🍃🌼

Lives with 4 dogs
Lives with Kruising Bonnie
MelissaM

15. Melissa

Een rustige vrije opvang midden in het groen 🍃🌼12.8 km
Lives with 4 dogs
Lives with Kruising Bonnie
from
€35
/night
FannyF

16. Fanny

12.6 km
from
€45
/night
3 reviews

Betrouwbare oppas met een hart voor dieren

Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
FannyF

16. Fanny

Betrouwbare oppas met een hart voor dieren12.6 km
(3 reviews)
Lives with 1 cat
Usually responds within one hour
from
€45
/night
jillJ

17. jill

16.4 km
from
€30
/night
1 review

Een hart voor dieren😻🐾💯

Last contacted 9 days ago
Last active 6 days ago
jillJ

17. jill

Een hart voor dieren😻🐾💯16.4 km
(1 review)
Last contacted 9 days ago
Last active 6 days ago
from
€30
/night