1. Dog sitting
  2. Sint Kruis

Dog Sitting, Sint Kruis

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
CarolineC

1. Caroline

10 km
from
€20
/day

Liefdevolle oppas voor jouw huisdier 🐾

Last active 2 days ago
CarolineC

1. Caroline

Liefdevolle oppas voor jouw huisdier 🐾10 km
Last active 2 days ago
from
€20
/day
AbigailA

2. Abigail

12.7 km
from
€20
/day
3 reviews
1
recurring guest

Liefdevolle hondenopvang en wandelingen

Last active 11 days ago
Lives with 1 dog
AbigailA

2. Abigail

Liefdevolle hondenopvang en wandelingen12.7 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Last active 11 days ago
Lives with 1 dog
from
€20
/day
SimonS

3. Simon

11.3 km
from
€12
/day
New sitter

Grote liefde voor dieren 😻 van alle soorten en formaten!

SimonS

3. Simon

New sitter
Grote liefde voor dieren 😻 van alle soorten en formaten!11.3 km
from
€12
/day
KatoK

4. Kato

10.3 km
from
€15
/day
1 review
1
recurring guest

Met pootjes in goede handen

Lives with 1 dog
Lives with Australian Shepherd Nova
KatoK

4. Kato

Met pootjes in goede handen10.3 km
(1 review)
1 recurring guest
Lives with 1 dog
Lives with Australian Shepherd Nova
from
€15
/day
StephanieS

5. Stephanie

14.5 km
from
€18
/day

Hulp met een hart voor mens & dier

Lives with 2 dogs, 1 cat
Lives with Golden Retriever Buddha
StephanieS

5. Stephanie

Hulp met een hart voor mens & dier14.5 km
Lives with 2 dogs, 1 cat
Lives with Golden Retriever Buddha
from
€18
/day
GarethG

6. Gareth

4.1 km
from
€40
/day
6 reviews
1
recurring guest

Elliott Walk-ease

Usually responds within few hours
GarethG

6. Gareth

Elliott Walk-ease 4.1 km
(6 reviews)
1 recurring guest
Usually responds within few hours
from
€40
/day
SarahS

7. Sarah

8.4 km
from
€13
/day
New sitter

Jouw dier in goede handen 🐶🐈

SarahS

7. Sarah

New sitter
Jouw dier in goede handen 🐶🐈8.4 km
from
€13
/day
TalithaT

8. Talitha

10.3 km
from
€15
/day

Tante Talitha - enthousiaste hondenoppas & uitlaatdienst

Lives with 3 dogs
Lives with Berner Sennen Bella
TalithaT

8. Talitha

Tante Talitha - enthousiaste hondenoppas & uitlaatdienst10.3 km
Lives with 3 dogs
Lives with Berner Sennen Bella
from
€15
/day
BaukeB

9. Bauke

14.6 km
from
€24
/day
1
recurring guest

Student dierenartsassistentie zorgt voor al jouw diertjes!

Lives with 1 cat
Usually responds within one day
BaukeB

9. Bauke

Student dierenartsassistentie zorgt voor al jouw diertjes!14.6 km
1 recurring guest
Lives with 1 cat
Usually responds within one day
from
€24
/day
LaurynL

10. Lauryn

13.4 km
from
€15
/day

Op zoek naar een trouwe, ervaren oppas?

Lives with 4 dogs
Lives with Toypoedel Evy
LaurynL

10. Lauryn

Op zoek naar een trouwe, ervaren oppas?13.4 km
Lives with 4 dogs
Lives with Toypoedel Evy
from
€15
/day
JulieJ

11. Julie

8.4 km
from
€20
/day

Liefdevolle en actieve oppas met passie voor pootjes!

Usually responds within one hour
JulieJ

11. Julie

Liefdevolle en actieve oppas met passie voor pootjes!8.4 km
Usually responds within one hour
from
€20
/day
LindseyL

12. Lindsey

8.9 km
from
€14
/day

The Happy Petsitter

Lives with 2 cats
Usually responds within one day
LindseyL

12. Lindsey

The Happy Petsitter8.9 km
Lives with 2 cats
Usually responds within one day
from
€14
/day