1. Dog sitting
  2. Nijmegen

Dog Sitting, Nijmegen

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
LunyaL

1. Lunya

3.9 km
from
€18
/day
18 reviews
7
recurring guests

oppas en wandelmaatje :)

Last booked 14 days ago
Last active 8 days ago
LunyaL

1. Lunya

oppas en wandelmaatje :)3.9 km
(18 reviews)
7 recurring guests
Last booked 14 days ago
Last active 8 days ago
"Lunya heeft supergoed gezorgd voor onze kat! We kregen elke dag een berichtje en/of foto. Vooraf dacht ze ook nog heel lief & actief mee met de situatie die vlak voor ons vertrek ontstond (we moesten onze andere kat kat vlak voor vertrek laten inslapen). Lunya is heel prettig in de omgang & communicatief. Ik zou haar zeker aanraden als huisdierenoppas en zal haar zeker een volgende keer opnieuw vragen. Veel dank, Lunya!"
SuzanS
Review by Suzan
from
€18
/day
SelinaS

2. Selina

5.8 km
from
€20
/day

Kleinschalige 1 op 1 opvang en zorg voor honden en katten

Last active 8 days ago
Usually responds within few hours
SelinaS

2. Selina

Kleinschalige 1 op 1 opvang en zorg voor honden en katten5.8 km
Last active 8 days ago
Usually responds within few hours
from
€20
/day
EviE

3. Evi

3.4 km
from
€10
/day

Dol op diertjes, wandelen, knuffelen en spelen! ◡̈

Last active 11 days ago
Usually responds within one day
EviE

3. Evi

Dol op diertjes, wandelen, knuffelen en spelen! ◡̈ 3.4 km
Last active 11 days ago
Usually responds within one day
from
€10
/day
YuhanY

4. Yuhan

13.2 km
from
€18
/day

Play & Stay with Cheese and Brownie

Last contacted 13 days ago
Last active 12 days ago
YuhanY

4. Yuhan

Play & Stay with Cheese and Brownie13.2 km
Last contacted 13 days ago
Last active 12 days ago
from
€18
/day
KyraK

5. Kyra

15 km
from
€13
/day
3 reviews
1
recurring guest

Een vakantie voor jou en voor je beste vriend!

Usually responds within one day
KyraK

5. Kyra

Een vakantie voor jou en voor je beste vriend! 15 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Usually responds within one day
"Kyra heeft gedurende drie weken goed op onze drie katten gepast. Onze katten zagen er goed verzorgd uit toen we terug kwamen. Wij zouden Kyra zeker nog een keer vragen om op te passen."
DennisD
Review by Dennis
from
€13
/day
LindyL

6. Lindy

6.4 km
from
€10
/day

Betrouwbare dierenliefhebber met ervaring met grote honden

Usually responds within one day
LindyL

6. Lindy

Betrouwbare dierenliefhebber met ervaring met grote honden6.4 km
Usually responds within one day
from
€10
/day
AniekA

7. Aniek

9.4 km
from
€10
/day

🐾 Liefdevolle dierenoppas met hart voor pootjes

Lives with 1 dog
Lives with Onbekend Morie
AniekA

7. Aniek

🐾 Liefdevolle dierenoppas met hart voor pootjes9.4 km
Lives with 1 dog
Lives with Onbekend Morie
from
€10
/day
FleurF

8. Fleur

9 km
from
€10
/day

Lieve, geduldige, dierenliefhebber

Lives with 1 dog, 2 cats
Lives with Australian shepherd Dushi
FleurF

8. Fleur

Lieve, geduldige, dierenliefhebber9 km
Lives with 1 dog, 2 cats
Lives with Australian shepherd Dushi
from
€10
/day
MaritM

9. Marit

3.8 km
from
€10
/day

Huisbezoeken en honden uitlaten in Nijmegen!

Lives with 1 dog
Lives with Teckel Soof
MaritM

9. Marit

Huisbezoeken en honden uitlaten in Nijmegen!3.8 km
Lives with 1 dog
Lives with Teckel Soof
from
€10
/day
KaroK

10. Karo

6.4 km
from
€25
/day
2 reviews

Rustige hondenoppas in Lent met veel aandacht

Usually responds within one day
KaroK

10. Karo

Rustige hondenoppas in Lent met veel aandacht6.4 km
(2 reviews)
Usually responds within one day
from
€25
/day
EsméeE

11. Esmée

5.7 km
from
€17.5
/day

Ervaren honden- en kattenbaasjes voor oppas & wandelingen

Lives with 2 dogs, 2 cats
EsméeE

11. Esmée

Ervaren honden- en kattenbaasjes voor oppas & wandelingen5.7 km
Lives with 2 dogs, 2 cats
from
€17.5
/day
JennyJ

12. Jenny

3.1 km
from
€15
/day

Rustige en zorgzame kattenliefhebber

Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
JennyJ

12. Jenny

Rustige en zorgzame kattenliefhebber3.1 km
Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
from
€15
/day
NickN

13. Nick

3.9 km
from
€20
/day
1 review
1
recurring guest

Tail Wags, Purrs & Peace Your Pet’s New Best Friend!

Usually responds within few hours
NickN

13. Nick

Tail Wags, Purrs & Peace Your Pet’s New Best Friend!3.9 km
(1 review)
1 recurring guest
Usually responds within few hours
from
€20
/day
DebbieD

14. Debbie

9.8 km
from
€12.5
/day

Oppas/wandelmaatje met kwispel-garantie!

Lives with 2 dogs
Lives with Husky Kaiju
DebbieD

14. Debbie

Oppas/wandelmaatje met kwispel-garantie!9.8 km
Lives with 2 dogs
Lives with Husky Kaiju
from
€12.5
/day
KwintK

15. Kwint

2.6 km
from
€15
/day

Lieve hondenoppasser in Nijmegen

KwintK

15. Kwint

Lieve hondenoppasser in Nijmegen2.6 km
from
€15
/day
IrisI

16. Iris

6.3 km
from
€20
/day

Actief, betrouwbaar, volledig in teken van de hond

Lives with 2 dogs
Lives with Labrador x Berner sennen Lara
IrisI

16. Iris

Actief, betrouwbaar, volledig in teken van de hond6.3 km
Lives with 2 dogs
Lives with Labrador x Berner sennen Lara
from
€20
/day
MertM

17. Mert

2.4 km
from
€15
/day

Loving Pet Sitter with a Soft Spot for Cats and Dogs

Usually responds within one day
MertM

17. Mert

Loving Pet Sitter with a Soft Spot for Cats and Dogs2.4 km
Usually responds within one day
from
€15
/day