1. Dog sitting
  2. Mill

Dog Sitting, Mill

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
RomyR

1. Romy

1.4 km
from
€12
/day

Dagopvang/wandelen, bosrijke omgeving, veel liefde

Lives with 1 dog
Lives with Pomeriaan Milly
RomyR

1. Romy

Dagopvang/wandelen, bosrijke omgeving, veel liefde1.4 km
Lives with 1 dog
Lives with Pomeriaan Milly
from
€12
/day
MirjamM

2. Mirjam

7.4 km
from
€14
/day
9 reviews
1
recurring guest

Dierenvriend

Last contacted 12 days ago
Last active yesterday
MirjamM

2. Mirjam

Dierenvriend7.4 km
(9 reviews)
1 recurring guest
Last contacted 12 days ago
Last active yesterday
"Wij zijn erg blij met de service van Mirjam. Mirjam kan erg goed met katten omgaan. Zelfs onze onzekere kat Pieter, die zich nooit laat zien bij andere mensen, vind Mirjam erg leuk. Dank je wel!"
DominiqueD
Review by Dominique
from
€14
/day
DaniëlleD

3. Daniëlle

14.8 km
from
€12
/day
27 reviews
10
recurring guests

Zorgzame kattenoppas in Nijmegen!

Last active 2 days ago
Lives with 1 cat
DaniëlleD

3. Daniëlle

Zorgzame kattenoppas in Nijmegen!14.8 km
(27 reviews)
10 recurring guests
Last active 2 days ago
Lives with 1 cat
"Daniëlle heeft hartstikke goed voor onze kat gezorgd. Na een prettige kennismaking waren de afspraken snel gemaakt en hadden we goed contact via whatsapp. Ondanks dat onze kat best verlegen is, zagen we dat ze al snel op haar gemak was bij Daniëlle. Ze stuurde regelmatig leuke foto's en video's van een tevreden en spelende kat. Ook heeft ze goed voor de planten gezorgd. Kortom, wij vinden Daniëlle een betrouwbare en fijne kattenoppas!"
AnkeA
Review by Anke
from
€12
/day
KimK

4. Kim

14.7 km
from
€12.5
/day

Ervaren dierverzorger

Last active 10 days ago
Usually responds within one day
KimK

4. Kim

Ervaren dierverzorger 14.7 km
Last active 10 days ago
Usually responds within one day
from
€12.5
/day
AniekA

5. Aniek

15 km - Wijchen
from
€10
/day

🐾 Liefdevolle dierenoppas met hart voor pootjes

Lives with 1 dog
Lives with Onbekend Morie
AniekA

5. Aniek

🐾 Liefdevolle dierenoppas met hart voor pootjes15 km - Wijchen
Lives with 1 dog
Lives with Onbekend Morie
from
€10
/day
FleurF

6. Fleur

8.4 km
from
€10
/day

Lieve, geduldige, dierenliefhebber

Lives with 1 dog, 2 cats
Lives with Australian shepherd Dushi
FleurF

6. Fleur

Lieve, geduldige, dierenliefhebber8.4 km
Lives with 1 dog, 2 cats
Lives with Australian shepherd Dushi
from
€10
/day
JohanJ

7. Johan

14.7 km
from
€10
/day
1 review

Actief hondenmens met veel ervaring zoekt weekendmaatje!

Usually responds within one hour
JohanJ

7. Johan

Actief hondenmens met veel ervaring zoekt weekendmaatje!14.7 km
(1 review)
Usually responds within one hour
from
€10
/day
DebbieD

8. Debbie

4.8 km
from
€12.5
/day

Oppas/wandelmaatje met kwispel-garantie!

Lives with 2 dogs
Lives with Husky Kaiju
DebbieD

8. Debbie

Oppas/wandelmaatje met kwispel-garantie!4.8 km
Lives with 2 dogs
Lives with Husky Kaiju
from
€12.5
/day
DestinyD

9. Destiny

11.3 km
from
€15
/day

Met hart en ziel voor uw huisdier ik kom graag bij uw langs

DestinyD

9. Destiny

Met hart en ziel voor uw huisdier ik kom graag bij uw langs 11.3 km
from
€15
/day
SennaS

10. Senna

13.3 km
from
€13
/day

Animal lover with time and attention for every paw🐾🩷

Lives with 1 dog
Lives with American bulldog Angel
SennaS

10. Senna

Animal lover with time and attention for every paw🐾🩷13.3 km
Lives with 1 dog
Lives with American bulldog Angel
from
€13
/day
KwintK

11. Kwint

14.9 km
from
€15
/day

Lieve hondenoppasser in Nijmegen

KwintK

11. Kwint

Lieve hondenoppasser in Nijmegen14.9 km
from
€15
/day