1. Dog sitting
  2. Leusden

Dog Sitting, Leusden

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
AlijneA

1. Alijne

13.9 km
from
€15
/day

Betrouwbare oppas die luistert naar jouw wensen🐾

Last active 3 days ago
Lives with 2 cats
AlijneA

1. Alijne

Betrouwbare oppas die luistert naar jouw wensen🐾13.9 km
Last active 3 days ago
Lives with 2 cats
from
€15
/day
ChristinaC

2. Christina

13.5 km
from
€20
/day
3 reviews

Loving Dog Mum, Flexible and Trusted Dog Sitter

Last booked 13 days ago
Last contacted 12 days ago
ChristinaC

2. Christina

Loving Dog Mum, Flexible and Trusted Dog Sitter13.5 km
(3 reviews)
Last booked 13 days ago
Last contacted 12 days ago
from
€20
/day
RoosjeR

3. Roosje

12.2 km
from
€25
/day
1 review

Betrouwbare hondenliefhebber en dierenvriend in Doorn

Last contacted 12 days ago
Last active 6 days ago
RoosjeR

3. Roosje

Betrouwbare hondenliefhebber en dierenvriend in Doorn12.2 km
(1 review)
Last contacted 12 days ago
Last active 6 days ago
from
€25
/day
FabiolaF

4. Fabiola

7.5 km
from
€20
/day

Your Pet’s New Friendly Sitter

Last active 9 days ago
Usually responds within one hour
FabiolaF

4. Fabiola

Your Pet’s New Friendly Sitter7.5 km
Last active 9 days ago
Usually responds within one hour
from
€20
/day
MarloesM

5. Marloes

13.4 km
from
€10
/day

Deze dierenvriend staat voor jou klaar

Last contacted 14 days ago
Last active 10 days ago
MarloesM

5. Marloes

Deze dierenvriend staat voor jou klaar13.4 km
Last contacted 14 days ago
Last active 10 days ago
from
€10
/day
MireyaM

6. Mireya

13.8 km
from
€20
/day

Dog lover happy to help

Last contacted 12 days ago
Last active 12 days ago
MireyaM

6. Mireya

Dog lover happy to help13.8 km
Last contacted 12 days ago
Last active 12 days ago
from
€20
/day
MemeM

7. Meme

13.2 km
from
€15
/day

Here to give the best care and love😊🐶

Last active 13 days ago
MemeM

7. Meme

Here to give the best care and love😊🐶13.2 km
Last active 13 days ago
from
€15
/day
NynkeN

8. Nynke

5.6 km
from
€17
/day

Liefdevolle oppas, altijd met veel aandacht en zorg

Usually responds within one day
NynkeN

8. Nynke

Liefdevolle oppas, altijd met veel aandacht en zorg5.6 km
Usually responds within one day
from
€17
/day
HildeH

9. Hilde

6.8 km
from
€14
/day

Zorgvuldige en verantwoordelijke kattenoppas uit Amersfoort

HildeH

9. Hilde

Zorgvuldige en verantwoordelijke kattenoppas uit Amersfoort6.8 km
from
€14
/day
LynnL

10. Lynn

4 km
from
€25
/day

🦮 Met liefde op pad met jouw viervoeter :)

LynnL

10. Lynn

🦮 Met liefde op pad met jouw viervoeter :)4 km
from
€25
/day
EmiE

11. Emi

14.7 km - Zeist
from
€21
/day
1 review

Emi (21) - Zeist/Utrecht

Last booked 9 days ago
Last contacted 10 days ago
EmiE

11. Emi

Emi (21) - Zeist/Utrecht14.7 km - Zeist
(1 review)
Last booked 9 days ago
Last contacted 10 days ago
from
€21
/day
RafaelR

12. Rafael

4 km - Amersfoort
from
€16
/day
6 reviews
1
recurring guest

Love for pets is unique, special, and real

Last contacted 12 days ago
Last active 2 days ago
RafaelR

12. Rafael

Love for pets is unique, special, and real4 km - Amersfoort
(6 reviews)
1 recurring guest
Last contacted 12 days ago
Last active 2 days ago
"Rafael is a really friendly guy who really loves dogs, our dog clicked with him instantly and enjoyed being around him. Rafael always kept us up to date and carefully took care or some responsibilities to take care of our old buddy. 100% recommended! "
HugoH
Review by Hugo
from
€16
/day
RaissaR

13. Raissa

3.5 km
from
€19
/day
3 reviews

😻 Kattenoppas Keistad - kattenoppas aan huis 😻

Last active 11 days ago
Lives with 6 cats
RaissaR

13. Raissa

😻 Kattenoppas Keistad - kattenoppas aan huis 😻3.5 km
(3 reviews)
Last active 11 days ago
Lives with 6 cats
"Raissa nam snel na mijn eerste bericht contact op. Ze reageert vlot, is ook al snel op intakegesprek gekomen. Tijdens de verzorgingsperiode kregen we dagelijks een update over hoe de dieren reageerden, over hun gezondheid en ook kregen we foto's. We zijn zeer tevreden! "
CarlaC
Review by Carla
from
€19
/day
PriscillaP

14. Priscilla

10.3 km
from
€18
/day
15 reviews
2
recurring guests

Huisdierenoppas met veel ervaring

Last active 8 days ago
PriscillaP

14. Priscilla

Huisdierenoppas met veel ervaring10.3 km
(15 reviews)
2 recurring guests
Last active 8 days ago
"Wij hadden nog geen ervaring met een kattenoppas, dus wij vonden het een beetje spannend, maar eigenlijk al tijdens het kennismakingsgesprek verdwenen onze grootste zorgen. De communicatie ging super goed en tijdens de vakantie kregen we elke dag leuke foto's en filmpjes van onze poes Lilly. Priscilla gaat net zo liefdevol met Lilly om, als dat wij met haar omgaan. Zo fijn om te weten dat Lilly in zulke goede handen is geweest. Priscilla is een hele fijne kattenoppas. Niet alleen wij zijn tevreden, maar ook Lilly mist haar nu al. Wij raden haar zeker aan als je nog een kattenoppas zoekt."
EdwardE
Review by Edward
from
€18
/day
SophieS

15. Sophie

14.6 km
from
€15
/day
2 reviews

Echt aandacht voor uw huisdier

Lives with 3 cats
Usually responds within one hour
SophieS

15. Sophie

Echt aandacht voor uw huisdier 14.6 km
(2 reviews)
Lives with 3 cats
Usually responds within one hour
"Vooraf fijn contact gehad met Sophie en makkelijk afspraken kunnen maken. Verder contact tijdens onze vakantie verliep ook soepel. Erg fijne oppas, ook Mango vond het fijn! Wij kunnen Sophie zeer zeker aanraden."
Alice & ZoëA
Review by Alice & Zoë
from
€15
/day
AhmadA

16. Ahmad

7.5 km
from
€17
/day
8 reviews
2
recurring guests

Katoppas in de buurt!

Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
AhmadA

16. Ahmad

Katoppas in de buurt!7.5 km
(8 reviews)
2 recurring guests
Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
"We’re super happy with Ahmad. He’s very polite and the cats bonded with him right away. He went the extra mile being careful of administering their meds (as they’re senior cats) and playing with them to keep them active. I’ll definitely contact him when we travel again :)"
PatriciaP
Review by Patricia
from
€17
/day
CarlaC

17. Carla

6.4 km
from
€18
/day
11 reviews
1
recurring guest

Dierenoppas, goed bekend met katten en konijnen

Lives with 4 cats
Usually responds within one hour
CarlaC

17. Carla

Dierenoppas, goed bekend met katten en konijnen6.4 km
(11 reviews)
1 recurring guest
Lives with 4 cats
Usually responds within one hour
"Bij de kennismaking was al heel snel duidelijk dat Carla een goede match was met mijn katten. Het klikte meteen! Ze stelde zich flexibel op dus we konden goed afpraken maken. Carla heeft genoeg ervaring met oude dieren en het toedienen van medicatie, dus mijn hoogbejaarde kat met diabetes was geen probleem. Dus ik ging met een gerust hart op vakantie - mijn katten waren in goede handen! Tijdens mijn afwezigheid kreeg ik steeds foto's en filmpjes van de katten, en vertelde Carla hoe het met ze was. Het zag er gezellig uit, de katten werden geknuffeld en er werd met ze gespeeld, ze hebben zelfs een nieuw speeltje gekregen! Gelukkig is Carla ook niet bang om even te bellen om te overleggen wat ze ergens misschien mee moet. Erg prettig om goed op de hoogte te blijven. Toen ik thuiskwam was mijn vloer keurig aan kant en kwamen er 2 blije katten op me af gedrenteld. Conclusie: Carla is een topper en voor een volgende vakantie zal ik gelijk aan haar denken! "
ClaireC
Review by Claire
from
€18
/day
EwiE

18. Ewi

10.7 km
from
€15
/day
3 reviews

Blije pootjes🐾, blije baasjes😊

Last active yesterday
Lives with 1 dog
EwiE

18. Ewi

Blije pootjes🐾, blije baasjes😊10.7 km
(3 reviews)
Last active yesterday
Lives with 1 dog
"Ewi is een nette oppas die heel op onze kat heeft gepast. Ze communiceert netjes wanneer ze naar binnengaat en het huis weer verlaat. Daarnaast maakt ze foto’s en stuurt ze berichtjes over de kat. We waren tevreden!:)"
MandyM
Review by Mandy
from
€15
/day
YasminY

19. Yasmin

7.1 km
from
€16
/day
3 reviews

dog’s lover

Lives with 1 dog
Lives with pomeranian Mylau
YasminY

19. Yasmin

dog’s lover7.1 km
(3 reviews)
Lives with 1 dog
Lives with pomeranian Mylau
"Yasmin was fantastic! She communicated clearly, took excellent care of our cat and kept everything clean, including litterbox, food bowl and water fountain, she even watered our plants while we were away. Definetly recommend her! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️"
TahaT
Review by Taha
from
€16
/day
RawadR

20. Rawad

10.2 km
from
€20
/day
4 reviews
1
recurring guest

furry friends walk

Last active 7 days ago
Lives with 2 dogs, 1 cat
RawadR

20. Rawad

furry friends walk 10.2 km
(4 reviews)
1 recurring guest
Last active 7 days ago
Lives with 2 dogs, 1 cat
"Great bunnysitter. Friendly, seriously and punctually. My rabbit Ziggy is completely at ease with Rawad. That is such a relief when being away. Thanks again Rawad!"
CécileC
Review by Cécile
from
€20
/day