1. Dog sitting
  2. Hoevelaken

Dog Sitting, Hoevelaken

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
vaneV

1. vane

5.9 km - Amersfoort
from
€15
/day
5 reviews
1
recurring guest

If I'd be half person my dog is I'd ve twice the human I am

Last active 5 days ago
Lives with 2 dogs
vaneV

1. vane

If I'd be half person my dog is I'd ve twice the human I am5.9 km - Amersfoort
(5 reviews)
1 recurring guest
Last active 5 days ago
Lives with 2 dogs
"Vane is a very nice person, reliable and competent. She was very lovely with our cats. We are very happy to have met her and we would recommend her. "
Carmine&AnnaritaC
Review by Carmine&Annarita
from
€15
/day
LisaL

2. Lisa

8.3 km
from
€15
/day
6 reviews
2
recurring guests

Liefdevolle zorg met veterinaire kennis

Calendar recently updated
Last booked yesterday
LisaL

2. Lisa

Liefdevolle zorg met veterinaire kennis 8.3 km
(6 reviews)
2 recurring guests
Calendar recently updated
Last booked yesterday
"Snel voor onze spontane vakantietip nog oppas voor de katten kunnen regelen via Lisa. Goede communicatie en heel flexibel."
SandraS
Review by Sandra
from
€15
/day
SanneS

3. Sanne

5.3 km
from
€17
/day
15 reviews
3
recurring guests

Sanne

Last active 6 days ago
Lives with 1 dog, 2 cats
SanneS

3. Sanne

Sanne5.3 km
(15 reviews)
3 recurring guests
Last active 6 days ago
Lives with 1 dog, 2 cats
"Sanne reageerde snel op ons berichtje en kwam diezelfde week langs om kennis te maken. Tijdens onze vakantie is Tiki uitstekend verzorgd! We kregen regelmatig een update via de app met foto's. Super om zo'n goede kattenoppas in de buurt te hebben :-)"
TessaT
Review by Tessa
from
€17
/day
AlisaA

4. Alisa

6.6 km
from
€14.5
/day
10 reviews
3
recurring guests

Katvriendelijk oppas in Rotterdam

Last active 14 days ago
Lives with 1 cat
AlisaA

4. Alisa

Katvriendelijk oppas in Rotterdam6.6 km
(10 reviews)
3 recurring guests
Last active 14 days ago
Lives with 1 cat
"Alisa is echt een betrouwbare, fijne en zorgvuldige oppas. Alisa weet goed hoe ze met dieren om moet gaan en nam echt de tijd om mijn kat te leren kennen. Alisa komt alle afspraken na en is hierin transparant. Tijdens het oppassen heeft zij meerdere keren foto's gestuurd van hoe het ging. Top oppas dus! 😄"
TessT
Review by Tess
from
€14.5
/day
Sri Chandana MadhuriS

5. Sri Chandana Madhuri

3.7 km
from
€15
/day
3 reviews
2
recurring guests

Kind, Punctual & Hygienic Pet Care for Your Furry Friends

Last booked 10 days ago
Last contacted 3 days ago
Sri Chandana MadhuriS

5. Sri Chandana Madhuri

Kind, Punctual & Hygienic Pet Care for Your Furry Friends3.7 km
(3 reviews)
2 recurring guests
Last booked 10 days ago
Last contacted 3 days ago
from
€15
/day
NinotchkaN

6. Ninotchka

12.3 km
from
€20
/day
1 review

Dieren liefhebber, huis bezoek, uitlaten Baarn🐈🐈‍⬛

Calendar recently updated
Last booked 4 days ago
NinotchkaN

6. Ninotchka

Dieren liefhebber, huis bezoek, uitlaten Baarn🐈🐈‍⬛12.3 km
(1 review)
Calendar recently updated
Last booked 4 days ago
from
€20
/day
FabiolaF

7. Fabiola

3.6 km
from
€20
/day

Your Pet’s New Friendly Sitter

Last active today
Usually responds within one hour
FabiolaF

7. Fabiola

Your Pet’s New Friendly Sitter3.6 km
Last active today
Usually responds within one hour
from
€20
/day
PeterP

8. Peter

4.4 km
from
€15
/day
3 reviews

Ervaren Hondenliefhebber! 🐕🐕

Last contacted 3 days ago
Last active today
PeterP

8. Peter

Ervaren Hondenliefhebber! 🐕🐕4.4 km
(3 reviews)
Last contacted 3 days ago
Last active today
from
€15
/day
VanessaV

9. Vanessa

10.5 km
from
€25
/day

🐾 Persoonlijke zorg alsof het mijn eigen dier is

Calendar recently updated
Last contacted today
VanessaV

9. Vanessa

🐾 Persoonlijke zorg alsof het mijn eigen dier is10.5 km
Calendar recently updated
Last contacted today
from
€25
/day
isaI

10. isa

1.2 km
from
€25
/day

Blije pootjes 🐾 Isa's uitlaatservice & verzorging

Last active 2 days ago
isaI

10. isa

Blije pootjes 🐾 Isa's uitlaatservice & verzorging 1.2 km
Last active 2 days ago
from
€25
/day
ElineE

11. Eline

12.9 km
from
€25
/day

liefdevolle oppas met veel thuiswerk- en wandeltijd❤️

Calendar recently updated
Last active 3 days ago
ElineE

11. Eline

liefdevolle oppas met veel thuiswerk- en wandeltijd❤️12.9 km
Calendar recently updated
Last active 3 days ago
from
€25
/day
MemeM

12. Meme

12.8 km
from
€15
/day

Here to give the best care and love😊🐶

Last active 14 days ago
MemeM

12. Meme

Here to give the best care and love😊🐶12.8 km
Last active 14 days ago
from
€15
/day
NynkeN

13. Nynke

2.8 km
from
€17
/day

Liefdevolle oppas, altijd met veel aandacht en zorg

Usually responds within one day
NynkeN

13. Nynke

Liefdevolle oppas, altijd met veel aandacht en zorg2.8 km
Usually responds within one day
from
€17
/day
HildeH

14. Hilde

10.3 km
from
€14
/day

Zorgvuldige en verantwoordelijke kattenoppas uit Amersfoort

HildeH

14. Hilde

Zorgvuldige en verantwoordelijke kattenoppas uit Amersfoort10.3 km
from
€14
/day
LynnL

15. Lynn

3.5 km
from
€25
/day

🦮 Met liefde op pad met jouw viervoeter :)

LynnL

15. Lynn

🦮 Met liefde op pad met jouw viervoeter :)3.5 km
from
€25
/day
RafaelR

16. Rafael

5.9 km - Amersfoort
from
€16
/day
6 reviews
1
recurring guest

Love for pets is unique, special, and real

Last contacted 13 days ago
Last active 3 days ago
RafaelR

16. Rafael

Love for pets is unique, special, and real5.9 km - Amersfoort
(6 reviews)
1 recurring guest
Last contacted 13 days ago
Last active 3 days ago
"Rafael is a really friendly guy who really loves dogs, our dog clicked with him instantly and enjoyed being around him. Rafael always kept us up to date and carefully took care or some responsibilities to take care of our old buddy. 100% recommended! "
HugoH
Review by Hugo
from
€16
/day
RaissaR

17. Raissa

5.4 km
from
€19
/day
3 reviews

😻 Kattenoppas Keistad - kattenoppas aan huis 😻

Last active 12 days ago
Lives with 6 cats
RaissaR

17. Raissa

😻 Kattenoppas Keistad - kattenoppas aan huis 😻5.4 km
(3 reviews)
Last active 12 days ago
Lives with 6 cats
"Raissa nam snel na mijn eerste bericht contact op. Ze reageert vlot, is ook al snel op intakegesprek gekomen. Tijdens de verzorgingsperiode kregen we dagelijks een update over hoe de dieren reageerden, over hun gezondheid en ook kregen we foto's. We zijn zeer tevreden! "
CarlaC
Review by Carla
from
€19
/day
PriscillaP

18. Priscilla

5.2 km
from
€18
/day
15 reviews
2
recurring guests

Huisdierenoppas met veel ervaring

Last active 9 days ago
PriscillaP

18. Priscilla

Huisdierenoppas met veel ervaring5.2 km
(15 reviews)
2 recurring guests
Last active 9 days ago
"Wij hadden nog geen ervaring met een kattenoppas, dus wij vonden het een beetje spannend, maar eigenlijk al tijdens het kennismakingsgesprek verdwenen onze grootste zorgen. De communicatie ging super goed en tijdens de vakantie kregen we elke dag leuke foto's en filmpjes van onze poes Lilly. Priscilla gaat net zo liefdevol met Lilly om, als dat wij met haar omgaan. Zo fijn om te weten dat Lilly in zulke goede handen is geweest. Priscilla is een hele fijne kattenoppas. Niet alleen wij zijn tevreden, maar ook Lilly mist haar nu al. Wij raden haar zeker aan als je nog een kattenoppas zoekt."
EdwardE
Review by Edward
from
€18
/day
AhmadA

19. Ahmad

4.4 km
from
€17
/day
8 reviews
2
recurring guests

Katoppas in de buurt!

Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
AhmadA

19. Ahmad

Katoppas in de buurt!4.4 km
(8 reviews)
2 recurring guests
Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
"We’re super happy with Ahmad. He’s very polite and the cats bonded with him right away. He went the extra mile being careful of administering their meds (as they’re senior cats) and playing with them to keep them active. I’ll definitely contact him when we travel again :)"
PatriciaP
Review by Patricia
from
€17
/day
CarlaC

20. Carla

7.8 km
from
€18
/day
11 reviews
1
recurring guest

Dierenoppas, goed bekend met katten en konijnen

Calendar recently updated
Last active today
CarlaC

20. Carla

Dierenoppas, goed bekend met katten en konijnen7.8 km
(11 reviews)
1 recurring guest
Calendar recently updated
Last active today
"Bij de kennismaking was al heel snel duidelijk dat Carla een goede match was met mijn katten. Het klikte meteen! Ze stelde zich flexibel op dus we konden goed afpraken maken. Carla heeft genoeg ervaring met oude dieren en het toedienen van medicatie, dus mijn hoogbejaarde kat met diabetes was geen probleem. Dus ik ging met een gerust hart op vakantie - mijn katten waren in goede handen! Tijdens mijn afwezigheid kreeg ik steeds foto's en filmpjes van de katten, en vertelde Carla hoe het met ze was. Het zag er gezellig uit, de katten werden geknuffeld en er werd met ze gespeeld, ze hebben zelfs een nieuw speeltje gekregen! Gelukkig is Carla ook niet bang om even te bellen om te overleggen wat ze ergens misschien mee moet. Erg prettig om goed op de hoogte te blijven. Toen ik thuiskwam was mijn vloer keurig aan kant en kwamen er 2 blije katten op me af gedrenteld. Conclusie: Carla is een topper en voor een volgende vakantie zal ik gelijk aan haar denken! "
ClaireC
Review by Claire
from
€18
/day