1. Dog sitting
  2. Boskoop

Dog Sitting, Boskoop

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
AngelaA

1. Angela

11.2 km
from
€15
/day
4 reviews

Angie's walks

Last booked 5 days ago
Last contacted 13 days ago
AngelaA

1. Angela

Angie's walks11.2 km
(4 reviews)
Last booked 5 days ago
Last contacted 13 days ago
"Angela was taking care of our cat for 2 weeks during our vacation and we’ve got only positive feedbacks - Angela was sending videos of our cat every day, was following all the requests and answering messages quickly. She also helped with a couple of household requests like watering plants and opening the sun screen when it was warm. We’ve already asked her to sit with our cat during the next vacation:)."
OlgaO
Review by Olga
from
€15
/day
MoazM

2. Moaz

11.4 km
from
€18
/day
2 reviews

Your go-to in Zoetermeer to make your pets feel at home

Usually responds within few hours
MoazM

2. Moaz

Your go-to in Zoetermeer to make your pets feel at home11.4 km
(2 reviews)
Usually responds within few hours
"Dit is de eerste keer dat we gebruik maken van Pawshake en wij zijn echt heel blij met onze keuze om Moaz de katten te laten verzorgen. Moaz gaat respectvol om met het huis en is enorm zorgzaam geweest voor onze katten. We zijn super tevreden. De communicatie was ook top!"
Romy SaraR
Review by Romy Sara
from
€18
/day
GabrielaG

3. Gabriela

7.7 km - Gouda
from
€20
/day
3 reviews

Experienced pet sitter with a soft spot for rescues

Calendar recently updated
Last contacted 5 days ago
GabrielaG

3. Gabriela

Experienced pet sitter with a soft spot for rescues7.7 km - Gouda
(3 reviews)
Calendar recently updated
Last contacted 5 days ago
"Heeft veel met de katten gespeeld en goed voor ze gezorgd, was goed bereikbaar en fijne communicatie, heeft ze veel aandacht gegeven. Erg blij mee!"
AnneA
Review by Anne
from
€20
/day
ZibilaZ

4. Zibila

5.4 km
from
€15
/day
2 reviews

Cat lover offering attentive drop-in visits near Waddinxveen

Calendar recently updated
Last active 2 days ago
ZibilaZ

4. Zibila

Cat lover offering attentive drop-in visits near Waddinxveen5.4 km
(2 reviews)
Calendar recently updated
Last active 2 days ago
"Communication was great. Neo (Zibila’s partner) stepped in when there was a change in the schedule of Zibila (not cancelling the booking entirely, but provided a solution instead ), which we really appreciated. The cats were happy and given a lot of attention. Neo also followed the instructions given and send photos & videos on a daily basis. Would definitely book again. "
TheaT
Review by Thea
from
€15
/day
EliseE

5. Elise

11.4 km
from
€20
/day
36 reviews
10
recurring guests

Kattenoppas in Zoetermeer

Last active 6 days ago
Lives with 2 cats
EliseE

5. Elise

Kattenoppas in Zoetermeer 11.4 km
(36 reviews)
10 recurring guests
Last active 6 days ago
Lives with 2 cats
"Wat is Elise een fijne kattenoppas! Naast de goede zorg voor onze heer op leeftijd hield zij ons dagelijks op de hoogte met foto's en updates. We zouden haar zonder twijfel opnieuw vragen en raden haar van harte aan aan iedereen die zijn kat met een gerust hart wil achterlaten!"
ManjaM
Review by Manja
from
€20
/day
HumaH

6. Huma

11.4 km
from
€20
/day
8 reviews

Crazy Cat Lady Available to Keep Your Pet Safe n Happy! 🥰

Last contacted 11 days ago
Last active 8 days ago
HumaH

6. Huma

Crazy Cat Lady Available to Keep Your Pet Safe n Happy! 🥰11.4 km
(8 reviews)
Last contacted 11 days ago
Last active 8 days ago
"Fantastische communicatie en zeer prettig om mee samen te werken. "
LisaL
Review by Lisa
from
€20
/day
CsengeC

7. Csenge

13 km
from
€15
/day
7 reviews
3
recurring guests

Walks and home visits for both dogs and cats :)

Last booked 2 days ago
Last contacted 2 days ago
CsengeC

7. Csenge

Walks and home visits for both dogs and cats :) 13 km
(7 reviews)
3 recurring guests
Last booked 2 days ago
Last contacted 2 days ago
"Csenge quickly gained the trust of our Pippi, who already lay down with her and let her pet her on day two. We received cute pictures showing Csenge playing with Pippi and cuddling her. A few days It was really hot and Csenge consulted us about leaving Pippi out in the heat or not. I would highly recommend Csenge to take care of your cat or dog! 🐶 🐈‍⬛ "
Anne-MarieA
Review by Anne-Marie
from
€15
/day
MarilenaM

8. Marilena

4.3 km
from
€15
/day
3 reviews

Your favourite cat carer

Lives with 1 cat
Usually responds within one day
MarilenaM

8. Marilena

Your favourite cat carer4.3 km
(3 reviews)
Lives with 1 cat
Usually responds within one day
"Marilena is een hele aardige, lieve en betrouwbare kattenoppas! Ik ben ontzettend tevreden over haar zorg voor mijn kat die elke dag medicatie op een specifiek tijdstip toegediend moest krijgen. Dat is perfect verlopen. Marilena was altijd op tijd, erg zorgzaam en heeft ervaring met katten en medicatie geven in de vorm van een pil. Daarnaast stuurde ze fijne updates met foto. Ik raad Marilena absoluut aan aan iedereen die een betrouwbare, zorgzame en professionele oppas zoekt en zal haar de volgende keer dat ik een kattenoppas nodig heb zeker weer inschakelen :)"
FranciscaF
Review by Francisca
from
€15
/day
FennaF

9. Fenna

13 km
from
€10
/day

Met liefde en plezier, zorg ik voor ieder dier!

Last active 6 days ago
FennaF

9. Fenna

Met liefde en plezier, zorg ik voor ieder dier! 13 km
Last active 6 days ago
from
€10
/day
EsmeraldaE

10. Esmeralda

8.1 km
from
€33
/day
11 reviews
7
recurring guests

Dieren oppas

Calendar recently updated
Last active 6 days ago
EsmeraldaE

10. Esmeralda

Dieren oppas8.1 km
(11 reviews)
7 recurring guests
Calendar recently updated
Last active 6 days ago
"Esmeralda heeft super goed voor onze kat gezorgd. Ze is heel goed met dieren, heel lief en heeft veel geduld. Elke dag kregen we berichtjes en foto’s van haar met een update over hoe het met de kat ging. Ik kan haar zeker aanbevelen als je een lieve oppas voor je huisdier zoekt."
AnoukA
Review by Anouk
from
€33
/day
RowanR

11. Rowan

10.6 km
from
€20
/day
7 reviews
2
recurring guests

Enthousiaste kattenoppas Zoetermeer

Last active 8 days ago
Lives with 3 cats
RowanR

11. Rowan

Enthousiaste kattenoppas Zoetermeer 10.6 km
(7 reviews)
2 recurring guests
Last active 8 days ago
Lives with 3 cats
"Rowan kwam tijdens onze vakantie zorgen voor onze Britse korthaar Pluche. Rowan is een zeer lieve kattenoppas. Wij kregen telkens mooie foto's en leuke filmpjes toegestuurd! Pluche is helemaal gek op haar. Daarnaast was het zeer fijn thuis komen, het huis was netjes achtergelaten. "
MelanieM
Review by Melanie
from
€20
/day
MaureenM

12. Maureen

12.9 km
from
€10
/day
5 reviews
1
recurring guest

Wandelen met een viervoeter is leuker dan alleen

MaureenM

12. Maureen

Wandelen met een viervoeter is leuker dan alleen12.9 km
(5 reviews)
1 recurring guest
"Heel blij met Maureen als catsitter! Mijn twee katten waren in goede handen, zou haar zo weer vragen. Bedankt!!!"
ElenaE
Review by Elena
from
€10
/day
PriscillaP

13. Priscilla

13.5 km
from
€20
/day
13 reviews
6
recurring guests

Priscilla

Last active today
Lives with 2 cats
PriscillaP

13. Priscilla

Priscilla13.5 km
(13 reviews)
6 recurring guests
Last active today
Lives with 2 cats
"De communicatie met Priscilla is goed en prettig. Tijdens de oppas periode worden we goed op de hoogte gehouden hoe het met onze kat gaat. Regelmatig krijgen we ook foto's of een video. Voor ons geeft het tijdens de vakantie een prettig gevoel omdat wij erop kunnen vertrouwen dat het goed gaat met onze kat."
RonR
Review by Ron
from
€20
/day
jenniferJ

14. jennifer

4 km
from
€15
/day
5 reviews

Jennifer

Last contacted 7 days ago
Last active today
jenniferJ

14. jennifer

Jennifer4 km
(5 reviews)
Last contacted 7 days ago
Last active today
"Jennifer heeft heel goed opgepast. De communicatie was duidelijk en prettig, en ze reageerde altijd snel. We waren erg tevreden en zouden haar zeker aanraden. Sterre vond het erg gezellig, ook met haar honden!😊"
LisaL
Review by Lisa
from
€15
/day
SimonS

15. Simon

10.6 km
from
€25
/day
3 reviews

Betrouwbare kattenopas met ervaring

Lives with 3 cats
Usually responds within few hours
SimonS

15. Simon

Betrouwbare kattenopas met ervaring 10.6 km
(3 reviews)
Lives with 3 cats
Usually responds within few hours
"Ik ben heel blij met Simon als oppas voor Amber, Freddie en Pablo. Vanaf het eerste contact was de communicatie duidelijk en vriendelijk. Ik kreeg dagelijks een update met filmpjes/foto’s. Simon hield zich aan alle gemaakte afspraken. Bij thuiskomst waren de katten zichtbaar ontspannen en blij."
RowanR
Review by Rowan
from
€25
/day
RosalieR

16. Rosalie

12.1 km
from
€18
/day
5 reviews
2
recurring guests

Diergeneeskunde student die graag oppast

RosalieR

16. Rosalie

Diergeneeskunde student die graag oppast 12.1 km
(5 reviews)
2 recurring guests
"We hadden voor het eerst gekozen voor een oppas via Pawshake, en kwamen bij Rosalie uit. Een hele goede ervaring: goede communicatie met haar vooraf, tijdens onze afwezigheid en ook naderhand. Een rustige, vriendelijke meid die afspraken goed nakomt. Ze heeft 2x per dag een huisbezoek gebracht bij onze 2 katten (en onze 2 goudvissen 😁), en af en toe kregen we ook een fotootje of filmpje doorgestuurd hoe het de katten verging. Héél fijn! Tot een volgende keer weer Rosalie, en nogmaals bedankt! "
MABM
Review by MAB
from
€18
/day
WendyW

17. Wendy

8.1 km
from
€20
/day
4 reviews

Kattenoppas in Benthuizen/Zoetermeer

Last active 10 days ago
Lives with 3 cats
WendyW

17. Wendy

Kattenoppas in Benthuizen/Zoetermeer8.1 km
(4 reviews)
Last active 10 days ago
Lives with 3 cats
"Ontzettend blij met Wendy en Tess! Dagelijks kregen we van onze katten een verslag, video's en foto's. Super fijn in de omgang en een hele fijne manier van communiceren. Onze katten waren enorm snel aan ze gewend. Dankzij hen hebben we tijdens onze vakantie geen enkel zorgen over onze katten gehad. Volgende keer vraag ik ze weer of ze op willen passen 😃"
DeniseD
Review by Denise
from
€20
/day
RowanR

18. Rowan

11.2 km
from
€15
/day
1 review

Ik vind spelen met huisdieren leuk

Last booked 6 days ago
Last contacted 6 days ago
RowanR

18. Rowan

Ik vind spelen met huisdieren leuk 11.2 km
(1 review)
Last booked 6 days ago
Last contacted 6 days ago
"Rowan is een fijne oppas voor je poezen. Ze is rustig in de omgang met je huisdier en vraagt goed uit wat je als eigenaar zou willen. Onze twee poezen zijn niets te kort gekomen."
IngeI
Review by Inge
from
€15
/day
FredericoF

19. Frederico

11.2 km
from
€20
/day
82 reviews
32
recurring guests

Zoetermeer Caring

Last booked 4 days ago
Last contacted today
FredericoF

19. Frederico

Zoetermeer Caring11.2 km
(82 reviews)
32 recurring guests
Last booked 4 days ago
Last contacted today
"Frederico is a really experienced pet care person. Our cats are hyper shy but after a few visits they let him closer to them. We are really thankful to Frederico definitely we will ask next time too his help. We only can recommend him to other long traveller pet owners."
GeorgeG
Review by George
from
€20
/day
SterreS

20. Sterre

8 km
from
€10
/day
1 review

Ik ben een echte dieren liefhebber!

SterreS

20. Sterre

Ik ben een echte dieren liefhebber!8 km
(1 review)
"Sterre heeft onze kat verzorgt voor een week. We hadden daarnaast een aantal persoonlijke verzoeken die allemaal perfect zijn voldaan. We zijn erg blij en onze kat is gezond en blij! Meer kunnen we niet vragen."
MilanM
Review by Milan
from
€10
/day