1. Dog sitting
  2. Bodegraven

Dog Sitting, Bodegraven

Drop-in visits at your home for your dog

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
WendyW

1. Wendy

14.1 km
from
€20
/day
4 reviews

Kattenoppas in Benthuizen/Zoetermeer

Last active 14 days ago
Lives with 3 cats
WendyW

1. Wendy

Kattenoppas in Benthuizen/Zoetermeer14.1 km
(4 reviews)
Last active 14 days ago
Lives with 3 cats
"Ontzettend blij met Wendy en Tess! Dagelijks kregen we van onze katten een verslag, video's en foto's. Super fijn in de omgang en een hele fijne manier van communiceren. Onze katten waren enorm snel aan ze gewend. Dankzij hen hebben we tijdens onze vakantie geen enkel zorgen over onze katten gehad. Volgende keer vraag ik ze weer of ze op willen passen 😃"
DeniseD
Review by Denise
from
€20
/day
SterreS

2. Sterre

14 km
from
€10
/day
1 review

Ik ben een echte dieren liefhebber!

SterreS

2. Sterre

Ik ben een echte dieren liefhebber!14 km
(1 review)
"Sterre heeft onze kat verzorgt voor een week. We hadden daarnaast een aantal persoonlijke verzoeken die allemaal perfect zijn voldaan. We zijn erg blij en onze kat is gezond en blij! Meer kunnen we niet vragen."
MilanM
Review by Milan
from
€10
/day
TessaT

3. Tessa

9 km
from
€13
/day
New sitter
10 reviews
3
recurring guests

Ervaren en betrouwbare oppas in Alphen a/d Rijn

Last active yesterday
Lives with 1 cat
TessaT

3. Tessa

New sitter
Ervaren en betrouwbare oppas in Alphen a/d Rijn 9 km
(10 reviews)
3 recurring guests
Last active yesterday
Lives with 1 cat
"We zijn ontzettend blij met Tessa als oppas voor onze kat Nicky. Ze is erg lief voor hem en precies wat we zoeken in een kattenoppas. De communicatie verliep weer prettig en we kregen leuke updates, waardoor we met een gerust hart weg konden. Nicky voelt zich duidelijk op zijn gemak bij haar en mag haar graag. Zeker een aanrader! "
AncaA
Review by Anca
from
€13
/day
SachaS

4. Sacha

10.5 km
from
€12
/day
1 review

Betrouwbare, ervaren dierenoppas met veel liefde en zorg

Last contacted 4 days ago
Last active yesterday
SachaS

4. Sacha

Betrouwbare, ervaren dierenoppas met veel liefde en zorg10.5 km
(1 review)
Last contacted 4 days ago
Last active yesterday
"Sacha is zorgzaam en betrouwbaar. Erg fijn om Sacha in de buurt te hebben die af en toe op onze kat kan passen als dat nodig is en dan te weten dat ze met alle liefde verzorgd wordt. Ik kan met een gerust hart weg. 😻"
MaricaM
Review by Marica
from
€12
/day
EsméeE

5. Esmée

8.7 km
from
€15
/day
1 review

Opzoek naar een dierenliefhebber?

Last contacted 5 days ago
Last active 2 days ago
EsméeE

5. Esmée

Opzoek naar een dierenliefhebber?8.7 km
(1 review)
Last contacted 5 days ago
Last active 2 days ago
"Esmée is een hele fijne en betrouwbare oppas voor konijnen geweest tijdens onze zomervakantie (ze deed dagelijks een huisbezoek). Esmée reageert altijd supersnel op berichten, was enthousiast tijdens het kennismakingsbezoek, hield zich aan onze wensen, zocht even contact als er iets moest worden afgestemd en stuurde ons leuke foto's van de konijnen! Ook heeft zij zonder meerprijs onze kamerplanten water heeft gegeven. Wij gingen met gerust hart op vakantie. Echt een aanrader."
J.J.M.J
Review by J.J.M.
from
€15
/day
LisandraL

6. Lisandra

7.7 km
from
€15
/day
3 reviews
1
recurring guest

Animal lover ❤️

Last contacted 4 days ago
Last active today
LisandraL

6. Lisandra

Animal lover ❤️7.7 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Last contacted 4 days ago
Last active today
"heeft op onze 2 kittens van 8 maandrm gepast! echt top, soms een filmpje hoe ze heerlijk worden geaaid, de 2 kittens hebben ons nket gemist. Lisandra kwam haar afspraken netjes na, heeft eten, drinken en voor de automatische kattenbak gezorgt. Ook de bank was haarvrij toen we thuis kwamen (katten verharen ontzettend, en toch heeft ze dit netjes schoon gehouden). Ik boek haar zeker de volgende keer weer. "
MariekeM
Review by Marieke
from
€15
/day
CamilaC

7. Camila

5.2 km
from
€23
/day
8 reviews

Kattenoppas en hondenuitlaatservice Nieuwerbrug

Last active 14 days ago
Usually responds within one day
CamilaC

7. Camila

Kattenoppas en hondenuitlaatservice Nieuwerbrug 5.2 km
(8 reviews)
Last active 14 days ago
Usually responds within one day
"Camila heeft heel goed en lief voor onze 2 katten gezorgd toen wij op vakantie waren. Communicatie was goed en duidelijk, kreeg dagelijks foto's/filmpjes van de katten doorgestuurd. Erg fijn dat ze de tijd nam om ook echt met de katten te spelen, dit was perfect voor onze kitten! Onze oudere kat komt uit het asiel en is voor ons mishandelt geweest, waardoor ze niet snel nieuwe mensen aardig vindt, maar ze vertrouwde Camila genoeg dat ze al bij het eerste bezoek hallo kwam zeggen, wat niet veel gebeurd! Erg tevreden!! 😊"
ChristineC
Review by Christine
from
€23
/day
BrittB

8. Britt

13.4 km
from
€10
/day

Diergeneeskunde student voor wandelingen en huisbezoeken

Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
BrittB

8. Britt

Diergeneeskunde student voor wandelingen en huisbezoeken 13.4 km
Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
from
€10
/day
AnA

9. An

7.7 km
from
€22
/day
22 reviews
7
recurring guests

Animal friend! Special experience with 'difficult' pets

Last contacted today
Usually responds within one day
AnA

9. An

Animal friend! Special experience with 'difficult' pets7.7 km
(22 reviews)
7 recurring guests
Last contacted today
Usually responds within one day
"Het blijft toch een beetje spannend: je katten een paar dagen toevertrouwen aan iemand die je via PawShake kent. Gelukkig bleek al bij de kennismaking dat An fantastisch is met dieren. Ze voelt katten goed aan, kan hun lichaamstaal goed lezen en is heel alert op (kleine) veranderingen in hun gedrag. Zelfs mijn mensenschuwe kat reageerde heel goed op haar. Dankzij de uitgebreide updates heb ik me geen moment zorgen gemaakt, het was enorm fijn om te weten dat ze in zulke goede handen waren. Ik ga An zeker vaker vragen om voor ze te zorgen in de toekomst en kan haar dan ook echt aanraden!"
RosalindeR
Review by Rosalinde
from
€22
/day
NikkiN

10. Nikki

12.3 km
from
€20
/day
1 review

Ik ben een student die houdt van dieren!:)

Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
NikkiN

10. Nikki

Ik ben een student die houdt van dieren!:)12.3 km
(1 review)
Last contacted 3 days ago
Last active 3 days ago
"Nikki is incredible! She took such good care of my fur babies and made me feel completely at ease. She kept me updated during every visit, which was so reassuring, and she has such a kind and trustworthy personality. You can tell she genuinely cares about animals. I’m so grateful to have found her!"
NinaN
Review by Nina
from
€20
/day
MarjoleinM

11. Marjolein

12.1 km
from
€19
/day
13 reviews
1
recurring guest

Honden uitlaatservice / oppas of huisbezoek voor katten

Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
MarjoleinM

11. Marjolein

Honden uitlaatservice / oppas of huisbezoek voor katten12.1 km
(13 reviews)
1 recurring guest
Lives with 1 cat
Usually responds within few hours
"We zijn met gerust hart op vakantie gegaan. Bij terugkomst waren onze katten super blij en relaxed. Na een vervelende ervaring met een kattenpension is dit echt geweldig. Zeker een aanrader."
ElineE
Review by Eline
from
€19
/day
CarmenC

12. Carmen

7.3 km
from
€15
/day
10 reviews
3
recurring guests

Petsitter based in Gouda - Reliable & Caring

Last contacted today
Last active today
CarmenC

12. Carmen

Petsitter based in Gouda - Reliable & Caring7.3 km
(10 reviews)
3 recurring guests
Last contacted today
Last active today
"Carmen was very flexible and considerate with my dogs and communication was prompt smooth and happy. So easy and Carmen is so kind! Happy to have my dogs in her great care at any time. "
MorganM
Review by Morgan
from
€15
/day
Robin EliseR

13. Robin Elise

7.4 km
from
€20
/day
2 reviews
1
recurring guest

Liefdevolle oppas voor uw dieren

Usually responds within one day
Robin EliseR

13. Robin Elise

Liefdevolle oppas voor uw dieren 7.4 km
(2 reviews)
1 recurring guest
Usually responds within one day
"Robin is een top oppas en superlief met Charly. Hij (en wij) waren zeer tevereden. Gaan zeker weer onze kat van haar laten verzorgen. Hartelijk dank Robin!"
BeaB
Review by Bea
from
€20
/day
HeiletH

14. Heilet

11.1 km
from
€25
/day
3 reviews
1
recurring guest

Woerdense Kattenoppas

Lives with 4 cats
HeiletH

14. Heilet

Woerdense Kattenoppas11.1 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Lives with 4 cats
"Ik ben heel tevreden over Heilet. Een hele goede en begane kattenoppas. Ze heeft ook echt kennis van zaken en een hart voor katten. Ze doet ook meer dan van tevoren afgesproken; attenties voor de poes en zorgt dat alles netjes in orde is thuis. "
CelineC
Review by Celine
from
€25
/day
CansuC

15. Cansu

10.9 km
from
€16
/day
1 review
1
recurring guest

Your pet’s new trusted friend is here:)

Last active 4 days ago
Lives with 2 cats
CansuC

15. Cansu

Your pet’s new trusted friend is here:)10.9 km
(1 review)
1 recurring guest
Last active 4 days ago
Lives with 2 cats
"Cansu did a great job with my anxious dog! It really shows she loves animals and enjoys taking care of them :)"
IliaI
Review by Ilia
from
€16
/day
ZhihongZ

16. Zhihong

7.5 km
from
€20
/day
9 reviews
3
recurring guests

A dog lover who enjoys the time with dog

Last active 8 days ago
Usually responds within one day
ZhihongZ

16. Zhihong

A dog lover who enjoys the time with dog7.5 km
(9 reviews)
3 recurring guests
Last active 8 days ago
Usually responds within one day
"Zhihong’s is great with our dogs. She is very enthusiastic and great in communicating. Our dogs really love the walks with her 3 times per week! She takes responsibility and is giving feedback and photos from their walks. We are so happy we have found someone that loves animals as much as we. We really recommend Zhihong! Br, Jessica & Johannes "
JessicaJ
Review by Jessica
from
€20
/day
IndiI

17. Indi

11.3 km
from
€25
/day

Ervaren hondenliefhebber voor groot én klein

Last contacted yesterday
Last active today
IndiI

17. Indi

Ervaren hondenliefhebber voor groot én klein11.3 km
Last contacted yesterday
Last active today
from
€25
/day
lisaL

18. lisa

8.7 km
from
€12
/day

Mijn vrije dag is gezelschap voor uw dier

Last active today
Lives with 3 dogs
lisaL

18. lisa

Mijn vrije dag is gezelschap voor uw dier8.7 km
Last active today
Lives with 3 dogs
from
€12
/day
ClaudiaC

19. Claudia

13.5 km
from
€13
/day

Lieve en energieke hondenoppas 🐾

Last contacted 3 days ago
Last active today
ClaudiaC

19. Claudia

Lieve en energieke hondenoppas 🐾13.5 km
Last contacted 3 days ago
Last active today
from
€13
/day
EvelineE

20. Eveline

14.7 km
from
€10
/day

2 jaar ervaren rustige oppas aan huis voor kat en knaagdier

Last contacted today
Last active today
EvelineE

20. Eveline

2 jaar ervaren rustige oppas aan huis voor kat en knaagdier14.7 km
Last contacted today
Last active today
from
€10
/day