1. Cat sitting
  2. Beuningen

Cat Sitting, Beuningen

Drop-in visits at your home for your cat

Service
Location
Dates
Price (EUR)
How many pets?
Small Dog0-8 kg
Medium Dog8-18 kg
Large Dog18-45 kg
Giant Dog+45 kg
CatAll
Small animalBird, rabbit, ferret, ...
Advanced Filters
MaritM

1. Marit

5.6 km
from
€10
/day

Huisbezoeken en honden uitlaten in Nijmegen!

Lives with 1 dog
Lives with Teckel Soof
MaritM

1. Marit

Huisbezoeken en honden uitlaten in Nijmegen!5.6 km
Lives with 1 dog
Lives with Teckel Soof
from
€10
/day
EsméeE

2. Esmée

5.9 km
from
€17.5
/day

Ervaren honden- en kattenbaasjes voor oppas & wandelingen

Lives with 2 dogs
Lives with Welsh Corgi Cardigan Jean
EsméeE

2. Esmée

Ervaren honden- en kattenbaasjes voor oppas & wandelingen5.9 km
Lives with 2 dogs
Lives with Welsh Corgi Cardigan Jean
from
€17.5
/day
JennyJ

3. Jenny

6.6 km
from
€15
/day

Rustige en zorgzame kattenliefhebber

Usually responds within few hours
JennyJ

3. Jenny

Rustige en zorgzame kattenliefhebber6.6 km
Usually responds within few hours
from
€15
/day
LolaL

4. Lola

6.8 km - Nijmegen
from
€10
/day
1 review

Pet-sitting, my passion and pride

Usually responds within one day
LolaL

4. Lola

Pet-sitting, my passion and pride6.8 km - Nijmegen
(1 review)
Usually responds within one day
"Heel blij met de dienst van Lola! Aanrader. "
AndrewA
Review by Andrew
from
€10
/day
TeaT

5. Tea

6.6 km
from
€18
/day

Here to make your doggy happy!

TeaT

5. Tea

Here to make your doggy happy!6.6 km
from
€18
/day
MooshieM

6. Mooshie

6.1 km
from
€16
/day
1 review

Gentle and Reliable Cat Sitter Who Truly Cares

MooshieM

6. Mooshie

Gentle and Reliable Cat Sitter Who Truly Cares6.1 km
(1 review)
"Very loving caretaker who communicates clearly."
LarsL
Review by Lars
from
€16
/day
FenneF

7. Fenne

6.2 km
from
€15
/day
1 review

Nijmeegse student met groot hart voor dieren

Last contacted 9 days ago
Last active yesterday
FenneF

7. Fenne

Nijmeegse student met groot hart voor dieren6.2 km
(1 review)
Last contacted 9 days ago
Last active yesterday
"Fenne is open en spontaan, heeft goed en volgens afspraak voor mijn katten gezorgd. "
KimK
Review by Kim
from
€15
/day
ManonM

8. Manon

2.7 km
from
€20
/day
3 reviews

Dierenliefhebber met vooral affiniteit met katten!

Lives with 4 cats
Usually responds within few hours
ManonM

8. Manon

Dierenliefhebber met vooral affiniteit met katten!2.7 km
(3 reviews)
Lives with 4 cats
Usually responds within few hours
"Manon heeft ons tijdens onze vakantie geholpen. Onze kater was erg blij met haar, het klikte meteen tussen die twee. Verder heeft ze ook nog op ons huis gepast door de tuin te bewateren en planten te gieten. Wij waren heel blij met haar hulp en zullen haar vaker inschakelen :)"
MarenM
Review by Maren
from
€20
/day
NinaN

9. Nina

6.7 km
from
€16
/day
2 reviews

Betrouwbare en ervaren dierenoppas 🐱🐕

Lives with 2 cats
Usually responds within one hour
NinaN

9. Nina

Betrouwbare en ervaren dierenoppas 🐱🐕6.7 km
(2 reviews)
Lives with 2 cats
Usually responds within one hour
"We hebben een hele fijne ervaring gehad met Nina als kattenoppas voor Luna. Tijdens de kennismaking nam ze echt de tijd en was ze ontzettend lief en rustig, wat ons meteen vertrouwen gaf. Er was een duidelijke klik te zien tussen Nina en Luna Tijdens onze dag weg stuurde ze meerdere foto’s en updates, waardoor we volledig zorgeloos konden genieten. Luna zag er ontspannen en tevreden uit, en dat zegt voor ons alles. We zijn Nina heel dankbaar en zouden haar zeker opnieuw boeken!"
BrittB
Review by Britt
from
€16
/day
FleurF

10. Fleur

0.1 km
from
€10
/day
1 review

Hondenuitlaatservice met liefde en passie!🐾

FleurF

10. Fleur

Hondenuitlaatservice met liefde en passie!🐾0.1 km
(1 review)
"Fleur is tijdens onze vakantie op huisbezoek geweest om onze kat, Maxxi, te verzorgen. Ze reageert snel op berichten en liet ons weten hoe het met Maxxi ging. Heel fijn dat we op deze manier de kat thuis konden laten ipv haar naar een pension te moeten brengen. De volgende keer dat we een oppas nodig hebben, staat Fleur bovenaan het lijstje. "
JudithJ
Review by Judith
from
€10
/day
CharlèneC

11. Charlène

6.6 km
from
€15
/day
3 reviews
1
recurring guest

Your Pet’s New Best Friend 🐾

Last active 11 days ago
Lives with 2 cats
CharlèneC

11. Charlène

Your Pet’s New Best Friend 🐾6.6 km
(3 reviews)
1 recurring guest
Last active 11 days ago
Lives with 2 cats
"Si vous cherchez quelqu'un de confiance et de passionné pour prendre soin de votre chien, je suis heureux de vous recommander Charlène. Je ne peux pas vous dire à quel point elle est incroyable avec les chiens! Elle est si attentionnée et passionnée par son travail, et elle traitera votre animal de compagnie comme s'il était le sien. Vous pouvez compter sur elle pour être là à l'heure pour prendre votre chien pour une promenade et elle s'adaptera à chaque chien pour s'assurer qu'il passe un bon moment. Je sais à quel point il peut être difficile de trouver quelqu'un en qui vous pouvez avoir confiance pour s'occuper de votre animal. Mais Charlène est quelqu'un en qui vous pouvez avoir confiance. Elle communique régulièrement avec moi et me donne des mises à jour sur Alpha (mon husky), ce qui me donne une tranquillité d'esprit incroyable. En fin de compte, je ne peux pas recommander Charlène assez. Elle est une personne merveilleuse avec un grand cœur pour les animaux. Si vous cherchez quelqu'un de fiable et de passionné pour promener votre chien, alors elle est la personne qu'il vous faut!"
RogerR
Review by Roger
from
€15
/day
JitskeJ

12. Jitske

6.5 km
from
€15
/day
11 reviews
1
recurring guest

De beste vriendin voor jouw hond

Last contacted 5 days ago
Last active today
JitskeJ

12. Jitske

De beste vriendin voor jouw hond6.5 km
(11 reviews)
1 recurring guest
Last contacted 5 days ago
Last active today
from
€15
/day
DaniëlleD

13. Daniëlle

6.7 km
from
€12
/day
27 reviews
10
recurring guests

Zorgzame kattenoppas in Nijmegen!

Last booked 14 days ago
Last active yesterday
DaniëlleD

13. Daniëlle

Zorgzame kattenoppas in Nijmegen!6.7 km
(27 reviews)
10 recurring guests
Last booked 14 days ago
Last active yesterday
"Daniëlle heeft hartstikke goed voor onze kat gezorgd. Na een prettige kennismaking waren de afspraken snel gemaakt en hadden we goed contact via whatsapp. Ondanks dat onze kat best verlegen is, zagen we dat ze al snel op haar gemak was bij Daniëlle. Ze stuurde regelmatig leuke foto's en video's van een tevreden en spelende kat. Ook heeft ze goed voor de planten gezorgd. Kortom, wij vinden Daniëlle een betrouwbare en fijne kattenoppas!"
AnkeA
Review by Anke
from
€12
/day
SelinaS

14. Selina

6.1 km
from
€20
/day

Kleinschalige 1 op 1 opvang en zorg voor honden en katten

Last active yesterday
Usually responds within few hours
SelinaS

14. Selina

Kleinschalige 1 op 1 opvang en zorg voor honden en katten6.1 km
Last active yesterday
Usually responds within few hours
from
€20
/day
EviE

15. Evi

6.6 km
from
€10
/day

Dol op diertjes, wandelen, knuffelen en spelen! ◡̈

Last contacted 8 days ago
Last active 4 days ago
EviE

15. Evi

Dol op diertjes, wandelen, knuffelen en spelen! ◡̈ 6.6 km
Last contacted 8 days ago
Last active 4 days ago
from
€10
/day
KwintK

16. Kwint

4.8 km
from
€15
/day

Lieve hondenoppasser in Nijmegen

KwintK

16. Kwint

Lieve hondenoppasser in Nijmegen4.8 km
from
€15
/day
IrisI

17. Iris

0.9 km
from
€20
/day

Actief, betrouwbaar, volledig in teken van de hond

Lives with 2 dogs
Lives with Labrador x Berner sennen Lara
IrisI

17. Iris

Actief, betrouwbaar, volledig in teken van de hond0.9 km
Lives with 2 dogs
Lives with Labrador x Berner sennen Lara
from
€20
/day