Hallo, mijn naam is Lyan. Ik ben gek op dieren.
Zelf heb ik drie katten en soms zorg ik voor het hondje van mijn moeder. Ik heb gemerkt dat het soms lastig is om oppas voor je diertje te vinden. Vaak vinden ze het toch het prettigste om in hun eigen vertrouwde omgeving te blijven. Ook wilt u met een goed gevoel van huis kunnen zijn. Daarom bied ik mijn oppasdiensten aan.
Ik ben nu een aantal jaar actief op Pawshake en heb al een heleboel leuke dieren mogen verzorgen. Het is ook mogelijk voor mij om voor andere dieren te zorgen, zoals: knaagdieren, vogels en boerderijdieren.
Ik ben geduldig, gek op het spelen en knuffelen met dieren en behulpzaam ingesteld. U kunt van mij verwachten dat ik uw diertjes te eten geef, met ze speel en bijv. de kattenbak dagelijks verschoon. Ik kan ook orale medicatie toedienen. Onbeperkte knuffels voor de beestjes zijn inbegrepen! Ook ben ik bereid om foto's en video's naar u te sturen, zodat u toch uw diertje een beetje kunt blijven zien. Dat is toch wel erg fijn. Mocht u het wensen kan ik ook de planten water geven en de post verzamelen. Een volledig pakket voor een onbezorgde vakantie!
Wanneer ik bij uw dieren langskom spreken we in goed overleg af. In de meeste gevallen zal dit de ochtend en/of de avond zijn. Dit is afhankelijk van mijn beschikbaarheid en uiteraard uw wensen. Eén bezoek duurt 30 minuten.
Doordat ik al zo'n lange periode actief ben op Pawshake, heb ik ervaring met verschillende karakters bij dieren. Ook angstige dieren. Met veel liefde en geduld zal ik mijn best doen hen zo goed op het gemak te stellen.
Ik zal ervoor zorgen dat uw huisdier een fijn verblijf zal hebben in zijn eigen vertrouwde omgeving, waar liefde en zorg centraal bij staat.
Lyan
Fijne oppas, lief voor de katten
Lyan is een fijne oppas, ze voelt de katten goed aan.