Hallo Mijn naam is Maud en Ik ben 22 jaar. Ik heb de opleiding dierverzorging niveau 3 behaald.
Tijdens mijn opleiding heb ik in een dierenasiel in Spanje stage gelopen. Ik heb daar met vele verschillende soorten hondenrassen gewerkt. In het asiel zaten veel honden: bange honden, actieve honden, kleine honden, grote honden. Alle honden hadden allemaal wat meegemaakt, de 1 heftiger dan de ander. Daar deden we verschillende werkzaamheden: Van honden hokken schoonmaken en voeren naar op het veld spelen met de hondjes. Ik ga regelmatig weer terug naar Spanje om daar vrijwilligers werk te doen.
Ik heb gewerkt in een hondenpension. De werkzaamheden waren daar vooral buiten spelen met de honden en schoonmaken van de kennels en voeren. Tijdens mijn opleiding dierverzorging liep ik ook stage op een zorgboerderij, en dat vond ik ook leuk werk.
Nadat ik mijn dierverzorging diploma heb gehaald ben ik gehandicaptenzorg gaan doen. In de toekomst wil ik ook op een zorgboerderij werken omdat je dan met dieren werkt en met mensen met een beperking en die combi vind ik erg leuk.
Ik vind het leuk om te wandelen, te spelen, naar het bos te gaan met de honden, en ook vind ik het leuk om de honden te borstelen. Ik zorg graag voor uw hond. Maakt niet uit of het een oude, jonge, bange of een hele actieve hond is. Ik vind het ook niet erg als het een ander huisdier is bijvoorbeeld katten, konijnen enz.Ik heb vaker op een hond gepast als het baasje op vakantie was.
Er zijn altijd mogelijkheden, mijn kalender op deze site staat altijd op groen, appje vind ik fijner om te overleggen of ik plek heb. Wat ik bied:Oppas aan huis:-Huisbezoek +- 30 minuten, hier verzorg ik uw dieren (bijvoorbeeld: wandeling, speeltijd, borstelen enz.)-Oppas in huis of vakanties.- Ik ben altijd in voor variaties qua wandeling (kleine wandeling, grote wandeling, boswandeling)De reiskosten zijn voor u. Die bereken ik voor u.Er zijn veel mogelijk heden, voor meer informatie? Vraag gerust:)
Doggy day care and Dog walks always have a flexible cancellation policy:
Full refund if canceled before 12:00 p.m. one day before the booking, 50% refund afterward.
No refund is payable if the booking is canceled on or after the start date.